Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO Erik Kaliňák naháňal novinára Leška aby mu zargumentoval, prečo ho nazval kriminálnym luhárom. Márne! Zbabelo mu ušiel

Súčasná opozícia má mnoho spriaznených novinárov a politických komentátorov, ktorý by zapredali aj „svoju mater“ len aby sa zaliečali tým, ktorí ich platia za ich výmysly, ba nie raz i lži. Medzi takých patrí aj mnohým Slovákom dobre známy novinár, politický komentátor a publicista Marián Leško.

V jeho prípade však padla kosa na kameň a pri stretnutí s tým, ktorého ohovoril ako malé decko, radšej zbabelo ušiel.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Novinár Leško zbabelo klamal a zavádzal

Marián Leško patrí medzi tých, ktorí rozdávajú rozumy široko ďaleko, pričom sa zastávajú súčasnej opozície a kydajú na koalíciu, ktorá im nie je vôbec po vôli. Lenže v jeho prípade „prišiel na psa mráz“. Zrejme po svojich výmysloch a klamstvách, ktoré narozprával na Erika Kaliňáka z nenávideného Smeru-SSD nerátal, že sa s ním stretne zoči-voči. Lenže, stalo sa.

Hrdina spoza obrazovky však počas ich krátkeho stretnutia radšej zbabelo zutekal, pretože mu akosi došli argumenty. Ich vzájomné stretnutie „zvečnil“ Erik Kaliňák nielen v krátkom statuse, ale aj v priloženom videu.

Kedysi novinári doháňali politikov kvôli klamstvám a dnes politik, musím doháňať novinára, pretože šíri lži, lebo po novom novinári už neinformujú, ale robia politiku.Erik Kaliňák, poslanec Národnej rady SR za Smer-SSD

„Povýšenecký Leško zbabelo zutekal pred pravdou,“ začína svoj status Erik Kaliňák a dodáva, že keďže novinári prestali robiť svoju prácu a robia politiku, je namieste výmena rolí. „Ako politik som chcel novinára Mariána Leška, ktorého som pristihol pri primitívnej lži, osobne konfrontovať s týmito jeho klamstvami,“ priznáva mladý smerák, lenže z ich rozhovoru nič nebolo, pretože hrdinský Leško pred ním zbabelo ušiel. A Erik Kaliňák vo videu prezrádza, ako Leško zbabelo klamal a zavádzal keď hovoril o kriminalisticko-expertíznej správe a s manipuláciu nahrávky stranou Smer-SSD.

Erik Kaliňák je vraj kriminálny luhár

„Možno si pamätáte, ako pred pár týždňami vyrukoval bývalý špeciálny prokurátor Daniel Lipšic s jednou z jeho milióna podlých mediálnych hier, kriminalisticko-expertíznou správou, ktorá mala vraj potvrdzovať, že Smer manipuloval nahrávky, ktoré sme púšťali na našich tlačových konferenciách, a ktoré odkrývali zvrátený a nezákonný systém, ktorý tu Matovič s Lipšicom a čurillovcami vytvorili na boj so stranou Smer,“ hovorí na úvod videa Erika Kaliňák. Ten vtedy natočil video, kde napriamo ukázal, ako vraj „zmanipulovali“ nahrávky tým, že vymazali pauzy a zvýšili hlasitosť, aby boli lepšie počuť.

„Komentátorovi DenníkaN Mariánovi Leškovi to však nestačilo a označil ma za kriminálneho luhára,“ konštatuje Erik Kaliňák. „Nie je len luhár, ale kriminálny luhár, pretože kriminálno-expertízny ústav povedal, že nahrávky vyšetrovateľov boli zmanipulované. A on povedal áno, boli, zmanipulované, lebo som nejaké pauzy skrátil a nejaké hlasitosti upravil. To je kriminálna lož. Expertízny ústav povedal, že bol zmenený obsah toho, čo na tej nahrávke bolo. A ak niekto takto vedome kriminálne klame, tak podľa mňa si to zaslúži odsúdenie. A mal by sa pán Kaliňák hanbiť za to, že aké obrovské lži je schopný vysloviť,“ povedal v jednom z rozhovorov pre DenníkN Marián Leško.

Novinári už neinformujú, ale robia politiku

„Keďže viem, čo robím, a na rozdiel od pána Leška sa neživím šírením klamstiev, vedel som, že opäť raz trepe. A preto som sa po zadovážení správy, v ktorej nie je ani mäkké „f“ o obsahovej manipulácii, rozhodol pán Leška napriamo konfrontovať,“ priznáva Erik Kaliňák a ukazuje, ako prebiehalo jeho stretnutie s „pravdovravným“ Mariánom Leškom. „Označili ste ma v jednom zo svojich rozhovorov za kriminálneho luhára,“ snažil sa mladý smerák získať od novinára jeho vyjadrenie, prečo ho nazval kriminálnym luhárom. Oznámil mu aj to, že za to, čo o ňom tvrdí, ho môže aj žalovať. Leška vzápätí požiadal, aby mu v správe, ktorú mal Erika Kaliňák pri sebe ukázal, na základe čoho to tvrdí. A výsledok? Zbabelý útek „hrdinu“ Mariána Leška.

Jednoducho „pravdovravný a čestný novinár Marián Leško nebol schopný v trojstranovej kriminalisticko-expertíznej správe ukázať, na základe čoho tvrdí, že Erik Kaliňák je kriminálny luhár. Jeho útek iba dokázal, kto je tu kriminálny luhár. „Priatelia, niečo sa s tým svetom deje? Kedysi novinári doháňali politikov kvôli klamstvám a dnes ja, ako politik, musím doháňať novinára, pretože šíri lži, lebo po novom novinári už neinformujú, ale robia politiku,“ skonštatoval na samý záver Erik Kaliňák.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d