Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Dr. Peter McCullough ve videu sdílí jednoduchý postup, jak lidé mohou podpořit detox svého těla po očkování.

Viac vo videu s českým dabingom:

Nečekejte na příznaky přicházejících nemocí a začněte užívat tyto tři enzymy, které mají prokazatelný účinek na nebezpečné lipidové nanočástice obsažené v mRNA Covid vakcínách.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Video: Včera byl historický den, protože v americké lékařské literatuře byl zveřejněn vůbec první detoxikační protokol.

To dává lidem šanci vzít celý tento problém do vlastních rukou a pomocí přírodních látek začít pomáhat tělu odstraňovat tento velmi nebezpečný protein z buněk a tkání. Zahrnuje tři přírodní látky, které jsou volně prodejné v jakémkoli druhu online prodejce, nebo v obchodech s přírodními potravinami nebo v lékárnách.

A jsou to NATTOKINÁZA (tento enzym léčí kardiovaskulární nemoci, je prevencí infarktů, proti zánětům žil a rozpouští krevní sraženiny. Snižuje hladiny lipidů a chrání mozkové buňky, ředí krev), což je enzym, který pochází z fermentace sóji.

BROMELIN (tzv. chytrý enzym, který dokáže najít a opravit poškozenou tkáň, což je mimochodem soubor enzymů pocházející z ananasu. BROMELIN je lék schválený americkým FDA jako hluboká lokální léčba ran. 

A pak třetí je KURKUMIN (také nazýván “zázrak s protizánětlivým účinkem”. Pročišťuje játra a žlučník, zlepšuje činnost mozku, a je využíván též jako lék na Alzheimerovu chorobu) – získaný z kurkumy.

Dávkování:

  • NATTOKINÁZA je 2.000 jednotek 2x denně (můžete koupit třeba ZDE)
  • BROMELIN 500 miligramů 1x denně (můžete koupit třeba ZDE)
  • a KURKUMIN 500 miligramů 3x denně. (můžete koupit třeba ZDE)

Doba trvání je v této publikaci, a jsem prvním autorem, který to oznamuje – je minimálně tři měsíce.

Lidé, kteří mají tři očkování a více, by to měli užívat minimálně 12 měsíců a více.

PS: Pro další podporu těla při detoxu po očkování můžete vyzkoušet i molekulu C60, o které se píše i v tomto článku: Jak neutralizovat potenciální poškození z mRNA vakcín

Zdroj: David Formánek & otevrisvoumysl.cz


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d