Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

,,Ďalší škandál Progresívneho Slovenska,“ začal slovami svoj status na sociálnej sieti Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD).

,,Pri zakladaní Progresívneho Slovenska bol aj zločinec, ktorý znásilnil minimálne dve ženy a dostal za to tri roky basy. A tí istí PS-kári dnes tárajú o znásilneniach? Šimečka a Čaputová sa tam s týmto násilníkom bratríčkovali a dnes sa hrajú, že im záleží na ženách? Že ich hanba nefacká,“ uviedol v statuse. (viac vo videu)

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V roku 2018 na zakladajúcom sneme Progresívneho Slovenska v Žiline bol jedným z hostí bývalý český poslanec Dominik Feri, ktorého súd uznal vinným zo znásilnenia a bol odsúdený na tri roky väzenia. ,,Do vedenia v tedy boli zvolení Štefunko, Čaputová, Šimečka, Jaurová, Bihariová aj Truban. Neuveríte, kto bol na sneme spolu s nimi. Český poslanec Dominik Feri. Ešte sa tam aj vyjadroval, aké je PS cool a ako im drží palce,“ uviedol Blaha.

Pri zakladaní Progresívneho Slovenska bol aj zločinec

„Český poslanec Dominik Feri znásilnil minimálne dve ženy, jedna z nich nebola ešte plnoletá, takže je aj pedofil a dostal za to tri roky basy. A tí istí PS-kári dnes tárajú o znásilneniach? Majú násilie na ženách vo svojom DNA“ vysvetľuje podpredseda parlamentu.

Poslankyňa Marcinková, ktorá sa vydáva za ochrankyňu žien

„Aha, aké krásne fotečky má s násilníkom Ferim. Nie je vám z toho zle? Toto je ten ich slávny liberalizmus! Toto je ten ich boj za ženy! Sú to obyčajní pokrytci!“ V závere uviedol Blaha.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d