Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tichou vojnou proti ľudskému mozgu vrcholí na planéte boj o mysle ľudí. Patricia Harrityová komentuje výsledky výskumu nemeckého molekulárneho genetika Dr. Michaela Nehlsa, který odhaľuje mechanismus indoktrinácie ľudských mozgov.

Molekulárny genetik Dr. Michael Nehls odhalil doteraz neidentifikovaný neurobiologický mechanizmus indoktrinácie, ktorý výrazne mení osobnosť.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V rozhovore so známym americkým novinárom Tuckerom Carlsonom hovoril o svojich alarmujúcich zisteniach bezprecedentného útoku na duševnú slobodu, ku ktorému došlo počas pandémie covidu. Tvrdí, že v súčasnosti už prebieha „tichá vojna“ proti ľudskému mozgu.

Podľa Dr. Nehlsa to bola „radikálna, plánovaná transformácia miliárd životov“ a bola nevyhnutnou podmienkou Veľkého resetu, ktorý si do roku 2030 predstavovalo zaviesť Svetové ekonomické fórum (WEF), mnohí politickí lídri a ďalší technokrati.

Dr. Nehls tvrdí, že pred akceptáciou ich zotročenia, ktoré úplne zruší naše súkromie a majetok a privedie nás k dystopickej existencii, musel nastať veľký mentálny reset.

Čo objavil Dr. Nehls

Doktor Nehls je váženým autorom knihy The Indoctrinated Brain (Indoktrinovaný mozog), ktorá popisuje tento do značnej miery neznámy neurobiologický mechanizmus. Ten bol zneužitý spôsobom, ktorý je pre tento neľudský indoktrinačný proces rovnako perfídny ako geniálny.

Dr. Nehls na svojej stránke na Substacku píše:

„Ohromujúce množstvo dôkazov naznačuje, že boj proti neustálym pandémiám (podľa WEF Risk Report 2023 bol Covid-19 iba začiatok), nekontrolovateľná zmena klímy a národné hranice sú všetko aspekty jednej, skrytej vojny proti ľudskému mozgu.“

Skutočným bojiskom je naša autobiografická pamäť, a tým aj mentálny imunitný systém našej spoločnosti.

Prudký pokles duševného zdravia vo všetkých vekových skupinách nie je len vedľajším produktom chybnej stratégie boja proti Covidu-19, ale logickým výsledkom kradmého a sofistikovaného procesu neuropatologickej indoktrinácie.

Tento proces má za cieľ „Veľký mentálny reset“, ktorý ľudstvo prinúti „ochotne“ prijať nový totalitný systém od samého začiatku, napriek jeho zásadnej nezlučiteľnosti s ľudskou prirodzenosťou.“

Dobývanie ľudskej mysle

Počas nedávneho rozhovoru sa Tucker Carlson spýtal Dr. Nehlsa: „Prečo, keď sa ukázalo, že mRNA vakcíny nezastavujú prenos infekcie, vlády pokračovali v ich pretláčaní populácii?“

Dr. Nehls odpovedal, že tu nešlo o zdravie ľudí ani o zarábanie peňazí.

„Išlo o dobytie ľudskej mysle. A je to ešte horšie ako podkopávanie schopnosti myslieť. Takže, ak vypnete produkciu nových nervových buniek a prinútite hipokampus, aby si zapamätal všetky nové prezentované príbehy vzbudzujúce strach, potom tieto príbehy naozaj vstúpia do mozgu. Ľudia si ich zapamätajú v hipokampe, ale za určitú cenu: prepíšu už existujúce spomienky.“

„Takže, čo sa stane, je“ pokračoval Nehls, „že novými naratívmi o strachu, technokratickými naratívmi, prepíšete svoje už existujúce spomienky, svoju individualitu alebo osobnosť a to všetko zmeníte.“

„Ak by to bolo úmyselné, bola by to tá najdiabolskejšia vec, aká sa kedy urobila,“ odpovedal Carlson.

„Určite,“ súhlasil Nehls.

(Poznámka: Zdá sa, že vzhľadom na to, že Carlson aj Nehls uverili existencii covidu ako takého, tak aj oni sa do istej miery stali obeťami tejto najdiabolskejšej veci, aká sa kedy stala.)

Zdroj: protiproud.info / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d