Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tento neúmerný krutý a odporný zločin Židov po mnoho storočí „oslavuje“ celá pobláznená planéta.

Nevedomí ľudia, ktorí sa považujú za kresťanov niektorí zo zvyku, iní z presvedčenia, ktorí takto uznávajú „svoju vieru“, maľujú vajíčka, pečú veľkonočné koláče, jedia veľkonočné koláče, pijú alkohol a takto si myslia že sa „ priblížia  k Bohu“ (židovskému Jehovovi). Pletú dokopy tradície s hrozným obradom a vôbec si to neuvedomujú. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Dobrí“ tolerantní Židia na základe dekrétu Lucifera pomazali dvere krvou veľkonočného baránka aby smrť nevstúpila do ich domovov (tj „prešla okolo“). Veľkonočný koláč v podobe vzpriameného židovského obrezaného penisu (dobrú chuť všetkým kresťanom!)…

Slovania, ktorí sa odvrátili od svojich Bohov, sa zmenili na Božích služobníkov, pastierov, ktorí pracujú v prospech židovskej rasy. Stačí si prečítať slová z Biblie, ktoré vyslovil sám Ježiš: „Odpovedal a povedal: Bol som poslaný iba k strateným ovciam z domu Izraela“ (z Matúša, kap. 15, 24). A: „…nechoďte na cestu k pohanom, ale choďte najprv k strateným ovciam z domu Izraela“ (z Matúša, kap. 10, verš 5, 6).

Čo má Veľká noc spoločné s Ježišom Kristom? Nič. Ide len o to, že udalosti opísané v evanjeliách – ukrižovanie a zmŕtvychvstanie Krista – sa vraj časovo zhodovali so židovským sviatkom. Samotní kresťania s detskou spontánnosťou vyhlásili, že teraz je Veľká noc „dňom jasného vzkriesenia Krista“. Hoci ani cirkev ešte nepozná presný dátum ukrižovania a zmŕtvychvstania.

A tu je to, čo si o tom Židia myslia: veľkonočný baránok je Ježiš, ktorý musí byť každý rok obetovaný brutálnym rituálnym spôsobom.

Ježiš bol teda nazvaný nepoškvrneným a čistým Baránkom. Bol ukrižovaný v deň Veľkej noci, keď mal byť zabitý baránok. Tento obrad sa nazýva – Veľká noc. Keď sa zotmelo, tak Ježiš, ktorý bol na kríži uprostred dňa (od 10:00 do 16:00), zomrel, keď bola tma.

Potom vymysleli krásnu formulku – Večer pri poslednej večeri Ježiš lámal chlieb a rozdával svojim učeníkom so slovami: „Toto je moje telo, ktoré sa vydáva za vás; jedzte ho na moju pamiatku“

  • Kanibali – jedia moje mäso a krv ( pitie alkoholu je čisto satanistický rituál ).

Podľa viacerých zdrojov Židia na Pesach vyrábajú jedlo namočené v krvi pokrsteného dieťaťa, ktoré je na tieto účely ukradnuté. Alebo vážnejší mystici jednoducho pijú jeho krv, ktorá musí byť odčerpaná zo živého tela. Existujú svedecvá o rituálnych vraždách kresťanských detí spáchanými Židmi.

Chceme sa opýtať Slovanov sláviacich veľkonočný sviatok Pesach, oslavujete tento “sviatok” zo zvyku alebo z presvedčenia? Pre vašich židovských príbuzných ste len otrokmi a obeťami na zabitie a službu.

Viktor Lazarenko

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d