Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

  Jedným z najviac znepokojujúcich vedľajších účinkov vakcín COVID-19 mRNA je „infekčná demencia“, ktorá sa podľa vedcov a nových údajov prenáša prostredníctvom priónov.

  V rozhovore z roku 2021 Stephanie Seneff, Ph.D., vysvetlila, prečo si myslí, že očkovanie proti COVID-19 by v konečnom dôsledku mohlo viesť k lavíne neurologických ochorení súvisiacich s priónmi, ako je Alzheimerova choroba. Vo vydaní International Journal of Vaccine Theory z 10. mája 2021 zverejnila aj podrobný vedecký článok o týchto mechanizmoch.

  > Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

  Ako vysvetlila v tomto článku:

  „Idrees a Kumar (2021) navrhli, že zložka S1 spike proteínu je náchylná pôsobiť ako funkčný amyloid a vytvárať toxické agregáty… a môže v konečnom dôsledku viesť k neurodegenerácii.“

  Pojem „prión“ pochádza z „proteínovej infekčnej častice“. Je známe, že prióny spôsobujú rôzne neurodegeneratívne ochorenia u zvierat a ľudí. Tieto ochorenia sa súhrnne nazývajú prenosné spongiformné encefalopatie. Sú charakterizované dlhými inkubačnými dobami, poškodením mozgu, tvorbou dier v mozgu, ktoré mu dodávajú hubovitý vzhľad a neschopnosťou vyvolať zápalovú reakciu.

  Stručne povedané, prióny sú infekčné činidlá zložené výlučne z bielkovinového materiálu, ktorý sa môže skladať rôznymi štrukturálne odlišnými spôsobmi, z ktorých aspoň jeden sa môže preniesť na iné priónové proteíny, čo vedie k ochoreniu podobnému vírusovým infekciám, ale bez nukleových kyselín.

  Na rozdiel od baktérií, vírusov a húb, ktoré obsahujú nukleové kyseliny (DNA alebo RNA), ktoré riadia ich replikáciu, sa prióny reprodukujú prenosom ich nesprávne zloženého proteínového stavu na normálne varianty toho istého proteínu.

  Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

  .

  Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

  Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

   

   

  LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

  čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

  Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

  Vyhlásenie:

  Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

  UPOZORNENIE:

  Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

  Diskusia

  (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

   

  Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

  Ďakujeme

  %d