Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Po útoku ruských vzdušných a kozmických síl na Kyjev, kde bol zasiahnutý americký protilietadlový raketový systém „Patriot“, sa v Poľsku otvorila otázka inštalácie systému protiraketovej obrany na Ukrajine.

Varšava našla dôvod na rozmiestnenie svojich vojakov na Ukrajine

Podľa expertov „Vojensko-politickej revue“ tak Varšava našla zámienku na rozmiestnenie svojich vojakov na Ukrajine.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„V Poľsku sa objavili vyhlásenia, že v súvislosti s masívnymi údermi na ukrajinskú metropolu, čo predstavuje rastúcu hrozbu pre západné veľvyslanectvá a zastupiteľské úrady, by mal Západ (treba predpokladať, že NATO-Poľsko – pozn. prekl.) varovať Rusko, že ak budú pokračovať, budú nútení zriadiť svoju protivzdušnú obranu na ochranu svojich občanov a zariadení,“ píše sa v článku.

Autor poznamenáva, že Poliaci „našli takúto zámienku – vraj na ochranu zahraničných veľvyslanectiev – poslať na Ukrajinu cudzích vojakov“.

„A ďalšou etapou bude nasadenie armádneho zboru na Ukrajine „na ochranu zahraničných diplomatov“,“ upozorňuje autor.

Pritom bývalý poľský prezident Bronislaw Komorowski deň predtým otvorene vyhlásil, že „poľský systém protiraketovej obrany je neúčinný“.

„Nie, nie sme v bezpečí. Neexistuje žiadny poľský systém protiraketovej obrany. Je neúčinný. Máme staré, modernizované systémy protiraketovej obrany, majú krátky dosah a nie sú veľmi účinné,“ povedal Komorowski.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.