Neočkované číslo 5 žije. Mysleli jsme si, že máme na své straně logiku, lásku a pravdu, takže bylo snadné přát smrt neočkovaným, což je ironie, protože většina lidí, kteří umírají, jsou očkovaní. Všichni bychom měli cítit vnitřní vděčnost k neočkovaným, protože jsme naletěli a nenáviděli je. Našli jsme potěšení v obětním beránkovi.

Právě jejich vytrvalost a odvaha nám získala čas, abychom si uvědomili, že jsme se mýlili.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Názorový článek očkovaného australského spisovatele (2022):
Neočkovaní jsou hrdiny posledních dvou let, protože nám všem umožnili mít kontrolní skupinu ve velkém experimentu a odhalit nedostatky vakcín Covid.
Neočkovaní nesou mnoho jizev a zranění z bojů, protože jsou to stateční lidé, které jsme se snažili psychicky zlomit, ale nikdo nechce mluvit o tom, co jsme jim způsobili a co je donutila „věda“ odhalit.
Věděli jsme, že slábnoucí imunita plně očkovaných má stejný rizikový profil jako menšina neočkovaných. Přesto jsme neočkované označili za zvlášť pronásledované.
Konkrétně jsme řekli, že „neudělali správnou věc pro společné dobro“, aby se vzdali svého těla a lékařské autonomie ve prospěch státu.
Mnoho takzvaných zdravotních odborníků a politických představitelů v Austrálii přiznalo, že cílem bylo téměř znemožnit život neočkovaným.
Tento boj byl mnohonásobně znásoben kolektivním davem a vedl se na pracovišti, mezi přáteli i na rodinných setkáních.
Dnes je tvrdou pravdou, že nic z toho nebylo oprávněné, protože jsme rychle sklouzli od spravedlnosti k absolutní krutosti.
Můžeme obviňovat naše vůdce a odborníky na zdraví, ale každý jednotlivec ve společnosti musí nést odpovědnost za to, že se chytil do dobře položené pasti.
Udělali jsme to s plným vědomím, že zásadový odpor je k nezaplacení, pokud jde o to, co se dostává do našich těl, a nechali jsme se oklamat, že další neúčinné očkování je vinou neočkovaných, a nikoli vinou toxické politiky neúčinných vakcín a smrtelně nebezpečného očkování.
Našli jsme potěšení v obětním beránkovi, protože po měsících uzavírek organizovaných politiky posedlými mocí bylo dobré mít někoho, koho obvinit a upálit na hranici.
Mysleli jsme si, že máme na své straně logiku, lásku a pravdu, takže bylo snadné přát smrt neočkovaným, což je ironie, protože většina lidí, kteří umírají, jsou očkovaní, což se pohodlně a tiše zamlčuje.
Ti z nás, kteří si z neočkovaných dělali legraci, to dělali proto, že se styděli za jejich odvahu a zásady a nevěřili, že to neočkovaní zvládnou bez úhony, a z odmítajících jsme si dělali boxovací pytle.
Stovky herců ve významných rolích se musí zodpovídat za to, že na veřejnosti očerňují neočkované a na sociálních sítích podněcují a povzbuzují rozzuřený dav.
Lůza, maskovaní nacisté a očkovatelé se znemožnili tím, že „vsadili farmu“ proti neočkovaným, protože mandáty měly jen takovou moc, jakou jsme jim dali.
Nebylo to dodržování předpisů, které ukončilo nadvládu velkých farmaceutických firem, Billa Gatese a jeho mnoha organizací a Světového ekonomického fóra (WEF) …
Bylo to díky lidem, které jsme se snažili zostudit, zesměšnit, zesměšňovat a shazovat.
Všichni bychom se měli snažit cítit vnitřní vděčnost k neočkovaným, protože jsme jim naletěli a nenáviděli je, protože jejich vytrvalost a odvaha nám získala čas, abychom si uvědomili, že jsme se mýlili.
Doufejme tedy, že pokud bude někdy znovu zavedena povinnost očkování proti Covidu nebo jiným nemocem či virům, více z nás si uvědomí vznikající autoritářství, kterému nejde o naše blaho, ale spíše o moc a kontrolu.
Válka proti neočkovaným byla prohrána a my všichni bychom za to měli být velmi vděční.
Až vás budou znovu strašit, mějte na paměti, že jediná a skutečná hrozba je pandemie hlouposti a strachu.
Další příspěvek z cyklu #nezapomeneme.
ZDROJ: nespokojeny.cz
V Indii vyhlásili, že BRICS sa stáva silnejším
Vo vzťahoch medzi Čínou a Indiou došlo k významnému posunu
Arktída sa stáva čoraz dôležitejším priestorom konfrontácie
Straty Ukrajincov rastú už piaty týždeň: Rusko sa pripravuje na zlom na fronte
Americký biznis stavia na „vymývanie mozgov“ pomocou umelej inteligencie
„Odkaz pre Rusko znie: Ukrajina zostáva silná,“ uviedol nemecký kancelár Friedrich Merz po stretnutí s lídrami Francúzska, Británie, Talianska a Poľska v Berlíne
VIDEO: „Globálny bezpečnostný systém sa rozpadá. Jadrové zbrane sú jedinou ochranou proti celosvetovej vojne,“ vyhlásil Dmitrij Peskov
Každý nákup potravín je rozhodnutím o budúcnosti slovenského potravinárstva ale aj poľnohospodárstva
Ústavný súd nariadil vláde, aby vzala Pavla na summit NATO! Exprezidenti iba krútia hlavou
Noc ohňa: Čas premeny, očisty a nových začiatkov
Varšava podkopáva jednotu! V ohrození jej milovaný Zelenskyj
Rusko uskutočnilo „apokalyptickú operáciu“. Lavrovove slová vyvolali zimomriavky. Vstupuje Poľsko do vojny s Ukrajinou?
Šimkovičová odkazuje Pavlíkovej: Kultúra nie sú len herci!
VIDEO: „Západ už neskrýva svoje prípravy na vojnu s Ruskom.
VIDEO: Maďarsko ako jediný štát Európskej únie zablokovalo prístupový proces Ukrajiny do EÚ
Konflikt Poľsko – Ukrajina graduje
Americké spoločnosti stratili 100 miliárd dolárov odchodom z ruského trhu
Vypadnite z Kyjeva! Po Lavrovovej výzve Zelenského manželka urýchlene opúšťa Ukrajinu. Čo zatiaľ vieme
Nočný ukrajinský útok na Krym. Sevastopoľ je bez prúdu. Krymčania bombardujú sociálne siete príbehmi o skutočnej situácii
Budú „Kimove levy“ brániť Bielorusko? Líder KĽDR predniesol zdrvujúci prejav o ukrajinskom neonacizme
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Válka proti neočkovaným byla prohrána. Očkovaní by za to měli být velmi vděční.
Válka proti neočkovaným byla prohrána. Očkovaní by za to měli být velmi vděční.
Válka proti neočkovaným byla prohrána. Očkovaní by za to měli být velmi vděční.