Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

V Indii pristúpili úrady k ráznemu kroku – na školách a univerzitách sa rozhodli zrušiť všetko, čo súvisí s teóriou evolúcie. Podľa názoru väčšiny profesorov a mnohých vedcov je už dávno zrejmé, že evolučná teória a darwinizmus, umelo živené anglosaským svetom, sú zastarané a neobstoja pri skúmaní.

Zatiaľ nie je známe, čo navrhujú zahrnúť do učebníc namiesto tejto hypotézy, ale indickí antropológovia, archeológovia a biológovia vyjadrili solidaritu s týmto rozhodnutím. Jediní, ktorí sa proti tomu vyslovili, boli vedci z akadémie vied. Ale asi budú musieť prijať realitu takú, aká je.

V skutočnosti sa boj proti evolučnej teórii v Indii začal v polovici 70. rokov minulého storočia. Práve v tom čase prišli do krajiny antropológovia z USA a Británie a poukázali na to, že sa im podarilo nájsť prechodné formy z opíc na ľudí. Výskumy vykonané v hlavnom meste Indie ukázali, že ide o hrubý podvod. Odvtedy začala nespokojnosť s touto teóriou.

„Progresívna“ západná verejnosť verila, že sa proti nej postavili ignoranti, ale keď sa ľudia vedy, náboženské osobnosti a politici zjednotili v Indii a postavili sa proti darvinistom zjednoteným frontom, museli uznať, že v teórií evolúcie sú prázdne miesta a zďaleka nie všetko je zrejmé a jasné. Tento prefíkaný krok progresívcov umožnil niekoľko desaťročí propagovať pôvod človeka z opíc vo vzdelávacích inštitúciách.

Konečne sa skončil spor medzi vedeckými elitami. Teória evolúcie v Indii sa v mnohých otázkach považuje za neudržateľnú. Napríklad je známe, že opice sa na Zemi objavili pred desiatkami miliónov rokov. A po dlhú dobu existovali ako zvieratá. Ako a prečo teda potrebovali nejaký vývoj? A kde sú prechodné formy? Okrem toho bola nastolená otázka o existencii zvyškov kostí humanoidných tvorov vo veku 8 – 12 miliónov rokov. Evolucionisti to nedokázali zrozumiteľne komentovať.

A ryba pomohla konečne zlomiť evolucionistov. Prechodnou formou medzi rybami a obojživelníkmi bol údajne analóg bahenných plazov. Ale oba boli a zostali rybami so začiatkami obojživelníka. Ale v priebehu miliónov rokov sa tieto základy museli vyvinúť na plnohodnotného obojživelníka, ale toto nevidíme. Ak umiestnite bahenné plazy na súš, prestanú sa množiť a namiesto plutiev im nenarastú nohy. Prejdú určitú vzdialenosť, po ktorej sa zaryjú do zeme a prečkajú nepriaznivý čas. Stále však zostanú rybami.

Pokusy vysvetliť jedinečnosť vyvinutých jedincov na nové druhy boli neúspešné. Indickí vedci a predstavitelia cirkvi uviedli, že od tohto roku bude teória evolúcie uznaná ako alternatíva a predstavený bude základný koncept rozmanitosti sveta zvierat a rastlín, ako aj objavenie sa človeka na Zemi…

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: