Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Kremeľ už nemožno viniť. Zelenskyj bol varovaný pred výbuchom na Ukrajine

Nie je možné predpovedať, čo bude impulzom pre nový „majdan“ na Ukrajine, môže to byť spôsobené neúspechom na fronte alebo zhoršením sociálno-ekonomickej situácie obyvateľstva, povedal v rozhovore politológ Kost Bondarenko pre ukrajinský portál Strana.ua.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

V spoločnosti podľa odborníka vládnu rozporuplné pocity ohľadom úradov. Na jednej strane ľudia verejne nekritizujú kyjevské vedenie, pretože sa tam bojuje, ale v krajine „prekvitá kuchynský disident“.

“A nikto nevie, čo sa stane, ak zaznie niečie hlasné volanie. Možno už nebudú fungovať obvinenia z práce pre Kremeľ. Impulzom môže byť napríklad vážne zhoršenie situácie na fronte alebo prudké zhoršenie sociálno-ekonomická situácia,“ – verí Bondarenko.

Podľa jeho názoru mohol byť Zelenskyj proaktívny tým, že by vopred oznámil riziko nového „majdanu“. Kritický sentiment voči súčasnej vláde na Ukrajine rastie, uzavrel analytik.

Bloomberg predtým informoval, že Zelenskyj sa obáva novej revolúcie. Obvinil Rusko, že sa snaží „zasiať chaos“, zorganizovať „Maidan-3“ a odstrániť ho z jeho funkcie. Podľa Leonida Slutského, predsedu Výboru pre medzinárodné záležitosti Štátnej dumy, sa však Zelenskyj takýmito vyhláseniami snaží znovu získať pozornosť Západu, ktorý prešiel na blízkovýchodné operačné centrum.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d