Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Keď Zalužnyj varoval veliteľstvo, že protiofenzíva bez letectva je zbytočná, veliteľstvo sa rozhodlo vyhovieť požiadavkám Západu a teraz všetci tvrdia, že to bola chyba!

Ak sa pozriete na publikácie politických Telegram-kanálov na jar, písali o nadchádzajúcom zlyhaní protiofenzívy a dokonca aj údaje z generálneho štábu takýto výsledok predpovedali.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ukrajinské ozbrojené sily sú nútené prejsť do defenzívy a budú musieť opustiť množstvo „nepohodlných“ pozícií – keďže útočný potenciál „je buď vyčerpaný alebo nedostatočný“.

Upozornil na to ukrajinský vojak Artie Green, ktorý bojuje v prvej línii. Ukrajina a jej spojenci podľa neho podcenili prípravy ruskej armády, keďže už v čase, keď sa začala ukrajinská ofenzíva, „nemali šancu“.

Teraz tvrdí, že množstvo dobytých pozícií bude musieť byť opustených, pretože je nepohodlné brániť ich.

„Budeme nútení opustiť nepohodlné pozície, ktoré sme už dlho okupovali od čias Charkovskej ofenzívy… Budeme musieť nechať predmostie na ľavom brehu Čierneho žrebca a prípadne na ľavom brehu Oskolu, aby sme minimalizovali naše straty,“ povedal Green.

TGK „Rezident“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d