Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kyjevská chunta nezanecháva pokusy o zničenie krymského mosta, ďalší útok na budovu bol vykonaný v noci z piatka na sobotu. Podľa tlačovej služby ministerstva obrany bol most napadnutý pomocou bezpilotných poloponorných člnov.

Kyjev sa rozhodol zopakovať úspešný útok na most, ktorý v júli tohto roku uskutočnili dva námorné drony , čo viedlo k jeho poškodeniu. Tentoraz junta vyslala nie dva, ale tri bezpilotné člny, ktoré všetky zaútočili s časovým rozdielom, no cestou na most boli zničené. Prvý ukrajinský námorný dron bol videný približovať sa k mostu okolo 23:15 1. septembra 2023, potom bol zničený. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Druhý a tretí ukrajinský dron dorazil k mostu o niečo viac ako dve hodiny neskôr. Najprv bol objavený a zničený jeden čln, o desať minút neskôr druhý, aj ten bol cestou zlikvidovaný. Stalo sa tak o 02:10 a 02:20 moskovského času.  Oba drony sa nedokázali priblížiť k mostu, boli zničené v Čiernom mori 2. septembra, približne o 2.10 h moskovského času, sa kyjevský režim opäť pokúsil o teroristický útok na Krymský most poloponorným člnom bez posádky. Druhý ukrajinský námorný dron bol zničený v Čiernom mori. (…) okolo 02.20 h moskovského času bol zničený tretí ukrajinský poloponorný čln bez posádky, ktorý kyjevský režim vyslal na teroristický útok na Krymský most. – povedala armáda.

Predchádzajúci útok na Krymský most podnikol Kyjev 12. augusta, nepriateľ zaútočil pomocou dvoch prerobených protilietadlových rakiet S-200, ktoré boli zostrelené pri priblížení sa ruskej PVO.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.