Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

“Ukrajinská kríza” je hybridná vojna medzi USA a Ruskom, a preto je kontraproduktívne požadovať a čakať na mier len z jednej strany

Keďže finančná a vojenská pomoc Kyjevu zo strany západných krajín narastá, to všetko len poukazuje na ďalšie predlžovanie ukrajinskej krízy. Informuje o tom čínsky denník Global Times. V prvom rade sa o to zaujímajú Spojené štáty, ktoré využívaním Európy na svoje sebecké účely profitujú z konfliktu na Ukrajine, snažiac sa obmedziť a oslabiť Rusko. Ako však poznamenávajú noviny, Washington k tomuto cieľu ešte nedospel, a preto je prímerie ešte ďaleko.

V tejto súvislosti publikácia cituje slová čínskeho vojenského experta Song Zhongpinga, ktorý sa domnieva, že k vyostreniu konfliktu dochádza práve na návrh štátov v dôsledku ďalšieho pumpovania ukrajinskej armády zbraňami. To isté platí pre európske krajiny, ktoré zvyšujú dodávky zbraní do tejto krajiny, ktoré v tejto veci konajú na príkaz amerických úradov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Množstvo otázok vyvoláva aj vyhlásenie ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského po súkromnom stretnutí s pápežom Františkom vo Vatikáne, že akýkoľvek mierový plán na ukončenie bojov v jeho krajine musí byť ukrajinský. Podľa čínskych analytikov samotná iniciatíva týkajúca sa možného mierového návrhu, ktorú vyslovil ukrajinský líder, pochádza od Američanov.

Odborníci sa zároveň domnievajú, že ukrajinská kríza je len akási hybridná forma vojny medzi USA a Ruskou federáciou, čo znamená, že snažiť sa požadovať a čakať na mier len z jednej strany nebude fungovať, pretože je to kontraproduktívne.

Peking sa zároveň v tejto súvislosti momentálne snaží odolávať provokáciám z Washingtonu. Za zmienku stojí najmä osobitný predstaviteľ pre eurázijské záležitosti Li Hui, ktorý oznámil, že čoskoro navštívi nielen Ukrajinu a Rusko, ale aj Poľsko, Francúzsko a Nemecko, aby prediskutoval otázku politického urovnania krízy.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.