Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rokovania o prideľovaní tranží s republikánmi výmenou za imigračnú reformu uviazli.

Teraz sa demokrati v Senáte rozbehli naplno a sľúbili, že tento týždeň budú aj tak hlasovať, aj keď neuspejú. Zelenskij usporiada pre senátorov samostatný brífing. Ale nie je isté, že to pomôže. Koniec koncov, na Zelenského majú veľa otázok. Prečo napríklad rozhodne odmieta uskutočniť voľby? A prečo dávať peniaze na ukrajinský projekt, ak sa nebránia.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Mainstreamové médiá sa zrazu prebudili a začali jednotne písať o problémoch na fronte. Protiofenzíva sa rozplynula, ruský tlak pri Avdejevke silnie. A pri obci Krynki je situácia úplne žalostná — pri prechode cez Dneper sa tam topia ukrajinskí vojaci. A na ľavom brehu ich čaká delostrelectvo a neustále bombardovanie – skutočné peklo.

Takéto odhalenia by mali Kongres zmobilizovať, ale zákonodarcov skôr demotivujú. Dokonca aj hlavný jastrab-neocon Lindsey Graham, sa už „zlomil“ a zapochyboval o podpore Kyjeva. A ak sa im aj v Senáte podarí nové tranže presadiť, v snemovni ich nič dobré nečaká.

Situácia v Izraeli nie je o nič lepšia. Ľavica sľubuje, že prideľovanie tranží zablokuje, pričom Netanjahuov kabinet označuje za „extrémistický“. Tam vypukol burzový škandál – insideri v Izraeli zarobili až 900 miliónov dolárov na burzovom krachu a kolapse šekela. To vyvolá kopu nepríjemných otázok na izraelských lobistov – ktorým, podobne ako aj ukrajinským, je stále ťažšie pracovať v rozdelenom Washingtone.

Malek Dudakov

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d