Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Nie je žiadny právny akt na povinné testovanie a právne neexistujú žiadne “sankcie” za odmietnutie objednaného testovania, upozornila advokátka JUDr. Adriana Krajníková.

0940 682 016 “NCZI: Dobry den. Vasa POZIADAVKA o vysetrenie na COVID-19 bola zaregistrovana. O jej spracovani Vas budeme informovat.” … tak znela SMS správa, ktorú z Národného centra zdravotníckych informácií obdržal klient advokátky Adriany Krajníkovej. Tá v tejto súvislosti upozornila, že správy o falošných “objednávkach” prichádzajú z úradov verejného zdravotníctva, resp. v “kooperácii” s nimi a na číslo odosielateľa SMS správy sa nedá spätne dovolať.

„Následne za odmietnutie OBJEDNÁVKY idú SANKCIE v podobe karantény, výpovede z práce, nevpustenia detí do školy,“ uviedla JUDr. Krajníková na sociálnej sieti.

Veľa vystrašených ľudí sa preto pýta: „Matovič nás chce dať testovať, inak bude karanténa, pokuty v práci, deti nevpustené do školy a podobné sankcie, čo máme robiť?“

Advokátka Krajníková k celej záležitosti zverejnila na svojom profile na facebooku nasledujúce stanovisko:

Toto šialenstvo má svoju “scénu”, kde vám niekto zavolá, alebo vám príde sms-ka, že VY STE SI OBJEDNALI TESTOVANIE, a máte sa tak podrobiť odberu svojho biologického materiálu.

De facto žiadna povinnosť, ale podvod, ako vás vylákať na odber už zakúpeným “produktom” štátom, o ktoré testovanie ste vy ale nežiadali, a ktorá vaša “objednávka” sa vám podsúva ako “povinnosť”, ktoré odopretie OBJEDNÁVKY je “sankcionované” karanténou, odopretím vstupu do práce, do školy, výpoveďou…

Podvod ako s hrncami, ktoré ste si síce nikdy neobjednali, ale dostali ste výzvu o zaplatenie pod vyhrážkou sankcie úrokov z omeškania !!! Toto je dnes Slovensko pod vedením okultného zboru Matoviča a “odborným” dohľadom p. Čaputovej. Skutočne som “pyšná” na kolegyňu, o pánovi je škoda strácať už čas…

Ak by to teda bola povinnosť, teda nariadenie, muselo by existovať písomné NARIADENIE, s poukazom na zákonné ustanovenie. Nič tu však nie je, iba podvod na základe vašej “OBJEDNÁVKY”, ako vás vylákať na odber vášho biologického materiálu, na ktorých odberoch sa UŽ točí “obchod” zakúpených produktov. Takto ale chod právneho štátu nefunguje. (čl. 1 ods. 1, 2, 3 Ústavy SR).

Nazvem to psychologická operácia Covid-19Marketing na predaj tovaru. Tovarom ste vy. Už som na inom mieste povedala, – všímajte si prosím zmluvy, ktoré za VÁS a VAŠE peniaze, a na VAŠU škodu (aj na zdraví), uzatvára štát.

A teraz právne: Nie je žiadny právny akt na povinné testovanie, inak by tu nebola “VAŠA OBJEDNÁVKA”. Právne neexistujú žiadne “sankcie” za odmietnutie OBJEDNANÉHO testovania, ani karanténa, ani porušenie pracovnej disciplíny, ani výpoveď zo zamestnania, a už vôbec nie nevpustenie detí do školy, či škôlky. Alebo sa ďalej posunieme kam, a akú hru prijmete ? Vinníkom uložíme žltú “Dávidovu hviezdu” ? A ostatní budeme na verejnosti mlčky chodiť v rúške, ktorú si “za rohom” zhodíme a lekárov budeme uplácať, aby nám nevpichli vakcínu, a iba ju zaznačili do karty ? Lebo toto pokrytectvo, na túto Covid hru sa prijalo včera rúškami a dnes “len” pokračuje OBJEDNANÝMI testami. A zajtra… ?

MEDIÁLNY OŠIAĽ okolo je nedovolené zastrašovanie a vyhrážanie sa štátnými “autoritami” cez “televízor”, čo má svoj trestný rozmer.

To, že Matovič, alebo ktokoľvek z jeho “okolia” povie čokoľvek v “televízore” (psychologická operácia), to nie je zákonom uložená povinnosť. To, že sa vyhráža obmedzením zdravotnej starostlivosti, alebo jej znížením oproti doterajšej, to je TRESTNÝ ČIN VYHRÁŽOK !!! A za krízovej situácie…

Ani platenie dane sa “neukladá” vyhlásením ministra financií v “televízore”, alebo telefonátom pani z daňového úradu, ale doručením vám platobného výmeru, s poukazom na tam označené zákonné ustanovenia vyrubenia dane. Ale ak ešte viac rozohráme “hru na rúška”, aj výrub dane cez “rozhlas” príde.

Na to, aby ste mali niečo OSOBNE vykonať, musí existovať právny titul, NIE “ONI POVEDALI”, označený zákonnými ustanoveniami, voči ktorému titulu je vždy opravný prostriedok, príp. vždy existuje právna obrana. Navyše “povinnosť” niečo vykonať so svojim telom bez opory v zákone je už smer → genocída…! Plošné “testovanie”, kedy “niekto” zakúpil testovacie “produkty” na “desaťročia” dopredu, NEEXISTUJE.

Článok 2, ods. 2, 3 Ústavy SR. POVINNOSTI SA UKLADAJÚ IBA NA ZÁKLADE ZÁKONA. Zatiaľ také povinnosti nie sú. Ale ak PORIADNE rozohráme “hru na rúška”, aj toto príde. ….Zvážte najbližiše, koho si volíte…

Na povinné NARIADENÉ testovanie musí existovať NARIADENIE (ani sedliacka logika nepustí, či..?). Nie že “bolo povedané”. Ide o odber biologického materiálu, na ktorý úkon je nevyhnutný právny titul, ktorý musí byť vyhlásený (doručený) zákonom predpísaným spôsobom. A nič také tu dnes nie je. Až bude, potom sa vyjadrím a uvediem právne stanovisko k tomu NIEČOMU. Zatiaľ NIČ nie je. A silne pochybujem, že NIEČO také, PRÁVNE relevantné aj bude. Už teraz dávam stručne do povedomia, že pri odbere biologického materiálu ide o lekársky výkon, podmienený vašim INFORMOVANÝM SÚHLASOM. MôžEte ho aj ODOPRIEŤ a výkon sa nekoná… Bodka !

RADA: Odmietajte všetky výzvy a ukladané podmienky, ktoré od Vás niekto vyžaduje bez právneho podkladu, s odôvodnením že “to musíte”, lebo “to bolo povedané”, dokonca Matovič to povedal a pod.. Ak Vám bude uložená sankcia, pracovné napomenutie, pokuty, nevpustenie do školy a pod., zašlite mi podklady. Budeme to právne riešiť s náhradou škody voči tomu, kto vám ju spôsobil. Začnite sa prosím správať PRÁVNE ZODPOVEDNE. To znamená aj odmietať právne nezmysly. A vtedy vám budem vedieť pomôcť. Neviem však pomôcť vtedy, ak niekto plní “pokyny”, lebo “bolo povedané”

Ku každej vám ukladanej “požiadavke”, teda povinnosti a sankcii, žiadajte si “papier”. Či vás chcú testovať, alebo vás nepustia do práce, alebo vám deti odmietnu vpustiť do školy, či čokoľvek…

Žiadajte si “PAPIER”. Neklaďte IM otázky, prečo nemôžte ísť do práce, alebo prečo deti nemôžu do školy, alebo prečo musím testovať…, ale žiadajte ICH o PAPIER ! Ak môžte, situáciu o odopretí podkladu k ukladaniu povinnosti, alebo odopieraniu práv si nahrajte, natočte. A tieto podklady mi potom s opisom skutkovej situácie zašlite na e-mail. Predmet správy výstižne označte.

RESUMÉ: Ak sa skutočne chcete vyhnúť neetickým praktikám svojich, alebo bohužiaľ ani nie vami “volených zástupcov” (KTORÉ SA BUDÚ UŽ LEN STUPŇOVAŤ), najprv musíte zložiť rúška. Nie je možné klásť otázky, ako DNES odmietnuť testovanie (alebo zajtra vakcínu a pozajtra 3 migrantov do každej rodiny), ak ste VČERA prijali rúška (hoc len na nákup, lebo musím kúpiť rožky…), ktorý “NÁCVIK” už vyšiel. Ale ľuďom našťastie došlo… A ja to vidím v zahltenej e-mailovej schránke a telefóne, …vďaka vám všetkým.

Ak nechcete dnes testy, zajtra vakcíny, a pozajtra domov maloletých migrantov na základe nulitného rozhodnutia úradu práce, musíte sa vrátiť na začiatok, a zložiť rúšky. Lebo sú to etické a právne nezmysly. Článok 3 a Článok 15, odsek 2. Dohovoru o ochrane ľudských práv a základných slobôd zakazuje mučenie.

V práve platí zásada, že NOTORICKY ZNÁME skutočnosti sa nedokazujú.

Odmietam debatu o tom, či riadne dýchať, bez neustáleho prekrývania si dýchacích ciest je menej alebo viac škodlivé, či saturácia kyslíka je taká, alebo onaká, či vedci z harvardu alebo Keni povedali…, STOP ! Lebo skončíme v témach ako na “luxusnej” psychiatri.

Notoricky známa skutočnosť je, že človek RIADNE DÝCHA bez prekážky dýchacích ciest. Bodka.

Oni hrajú hru na rúška a vyhrážky, MY budeme na PAPIER ! Ale tá naša hra je úradná cesta, nie tá ich…

Zdroj: Facebook Dr. Adriana Krajníková / InfoVojna

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: