Slovanské Noviny

27. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý prezident Donald Trump vyzval na vypísanie nových volieb v Arizone po rozšírených správach o rozbití hlasovacích zariadení v republikánskych oblastiach.

Trump označil voľby v Arizone za „poškvrnené“ a za „podvod“ a dodal: „Ukradli elektrón Blakeovi Mastersovi. Zopakujte voľby!“

„Takže v okrese Maricopa sú na to znova. Hlasovacie zariadenia vo veľkom počte nefungovali, ale iba v republikánskych okresoch. Ľudia boli nútení čakať hodiny, potom sa vyčerpali alebo mali iné veci na práci a opúšťali hlasovacie rady po tisíckach. Dokonca aj Kari Lake bola odvezená do okrsku liberálnych demokratov, aby mohla voliť. Iní také šťastie nemali. Toto je podvod a podvod s voličmi, ktorý sa nelíši od prepchania volebných urien. Ukradli Elektrón od Blake Masters. Zopakujte voľby!“ Trump zverejnil príspevok na svojej platforme sociálnych médií Truth Social.

„Idioti a možno skorumpovaní úradníci stratili kontrolu nad pokazenými voľbami v Arizone. V REPUBLIKÁCH OBLASTI POŠKODENÉ STROJE. IHNEĎ TREBA VYVOLAŤ NOVÉ VOĽBY!“ Trump dodal v dodatočnom príspevku.

Volební úradníci v okrese Maricopa vydali aktualizáciu „problému s tlačiarňou“, ktorý spôsobil, že v deň volieb nefungovali viacnásobné tabulátory hlasov. Jeden pracovník prieskumu verejnej mienky v najväčšom okrese štátu povedal, že „nič nefungovalo“ a že voliči by mali odovzdať svoje hlasovacie lístky na „spočítanie v centre mesta neskôr večer“. Celkovo sa problém týkal približne 17 000 hlasovacích lístkov, uviedli úrady.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: