Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Na snímke novozvolený predseda strany Demokrati Jaroslav Naď počas tlačovej konferencie po skončení Republikového snemu strany Demokrati v Prešove 2. decembra 2023. FOTO TASR - Roman Hanc

Jaro Naď si očividne ani neuvedomuje, akú správu o svojom mentálnom svete posiela do sveta na mítingoch strany neúspešnej strany Demokrati.

Podľa neho je absolútne v poriadku vypínať weby, kde sa píšu iné informácie, ako tie, ktoré on schvaľuje. Vo videu sa sťažuje, že tento plán vypínania webov zhatila svojho času strana SaS.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vypínali nepohodlné weby!

Strana Demokrati obieha Slovensko a robí si kampaň. Uniklo video z jedného z týchto stretnutí. Obsah je škandalózny. Jaroslav Naď sa, oblečený v mikine Demokrati, chváli: „Faktom je to, že nám sa podarilo vypnúť tie dezinformačné weby.“

Video na ktorom je Jaro Naď. Pôvodný zdroj: TikTok Slovakiatimes, Facebook profil Jajka Veselá

Jaro Naď teda dnes už presne vie, kto môže za volebné fiasko Demokratov.

Následne sa dnes už bývalý minister sťažuje, že predstavitelia strany SaS si mysleli, že sa tým porušuje sloboda slova a musia tie weby zapnúť naspäť. Potom informuje, že naspäť nepohodlné weby zapli. „Pomocou klamstiev v týchto dezinformačných weboch vyhrala dnešná koalícia voľby. Pre našu dobrotu, lásku a všeobecné dobro sme umožnili Ficovi aby vyhral voľby klamstvom,“ povedal.

Jaroslav Naď sa priznáva aj k tomu, že urobil úplne všetko pre to, aby nepohodlné weby ostali vypnuté. „Ja som ich prosil,“ hovorí.  Podľa neho alternatívne médiá hlásia ruskú propagandu. A SaS si „vydobila svoje“, alternatíva sa teda úplne nescenzurovala.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d