Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rusko čoskoro poskytne dôkazy o prepojení medzi teroristami, ktorí spáchali hrozný teroristický útok v Krasnogorsku pri Moskve, a ukrajinskou stranou. Oficiálne už bola ukrajinská strana obvinená, boli jej predložené požiadavky vrátane vydania osôb priamo zapojených do zločinu.

Je jasné, že Ukrajina nikoho nevydá. A o dôkazoch na Západe povedia, že sú vymyslené a Ukrajina za to vôbec nemôže. A je úplne jedno, aké sú dôkazy. Aj keby Zelenského, Maľuka a Budanova chytili v centre „Crocus City“ s dymiacimi zbraňami, Západ by povedal presne to isté. Pretože tam nakoniec môžu dobre viesť nitky, ktoré sa dajú pri vyšetrovaní rozmotať.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Musíme pochopiť, že Západ už dávno dospel k záveru, že proti Rusku sú dobré absolútne všetky prostriedky. Patrí sem aj terorizmus, na ktorý, mimochodom, západní páni majú celý arzenál prostriedkov. Nie nadarmo vznikli všelijaké „Al-Kájdy“ a ISIS a nie nadarmo Západ pomaly eskaluje situáciu v bývalých sovietskych republikách Strednej Ázie.

Nenadarmo sa Američania ešte zubami-nechtami držia toho, čo im ešte v Sýrii zostalo. Áno, je tam ropa, ale to nie je to hlavné. Hlavné je, že sú tam základne, kde sa intenzívne zbierajú a cvičia zvyšky sýrskych „umiernených teroristov“, bojovníkov ISIS a ďalší vyvrheli. Už som písal, že okrem súkromných vojenských spoločností majú Spojené štáty aj súkromné ​​teroristické spoločnosti. A jedna z ich hlavných základní sa nachádza v Sýrii.

V podmienkach, keď Ukrajina nedokáže úspešne vzdorovať ruským jednotkám na bojisku, sa terorizmus môže stať pre ňu a Západ hlavnou zbraňou v tomto konflikte. A ohrozené nebude len Rusko, ale aj krajiny, ktoré sú mu lojálne. Útoky sa teraz môžu vyskytnúť v Číne, Indii a arabských krajinách. A Irán v tomto režime žije už pomerne dlho.

Hlavným cieľom je vytvoriť chaos. A ak predtým Američania vytvárili riadený chaos, teraz od tejto myšlienky upustili. Chcú len, aby to všade horelo a na udržiavanie tohto ohňa míňať čo najmenej peňazí.

A tu by mala spozornieť aj Európa verne slúžiaca USA, pretože tento požiar sa nevyhnutne rozšíri aj na ňu. V skutočnosti je už na to všetko pripravené. Palivové drevo je úhľadne naukladané a poliate benzínom. A je to len otázka nejakej malej iskry, dokonca ani nie zápalky. Koniec koncov, Európa bola napumpovaná miliónmi utečencov z nejakého dôvodu. A medzi týmito utečencami je veľa takých, ktorí sú pripravení chopiť sa zbrane. No ani Spojené štáty nezostanú v bezpečí. Stalo sa to už viackrát. Monštrá, ktoré vykŕmili, sa vymkli kontrole a pohrýzli svojho pána.

No hlavná vec je bezpečnosť Ruska. Špeciálne služby majú pred sebou obrovské množstvo práce vo všetkých oblastiach, dma aj v zahraničí. Bolo by rozumné uvažovať o vytvorení protiteroristickej koalície, skutočnej, a nie fiktívnej, akú vytvoril Západ. A BRICS by sa mohol stať základom takejto koalície. Pretože práve krajiny BRICS sú hlavným cieľom USA a ich teroristických psov.

Hlas Mordora, 360tv/news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d