Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Boj medzi koalíciou a opozíciu je vo svete bežný. Čo ale bežné nie je je to, že opozícia chodí kade-tade žalovať, ohovárať svoj štát a doslova kydať na jeho politikov, pričom sami si nechcú priznať, že na tom, v akom marazme sa republika nachádza, je aj ich veľkým pričinením. V tomto je zrejme Slovensko svetovým unikátom.

Tvrdo robiť pre ľudí každý deň

Na Slovensko a jeho slobodne zvolených politikov chodí opozícia žalovať do Bruselu, kde má nielen silné zastúpenie, ale aj podporu. Veď ktorý liberál či progresívec by neváhal kopnúť si do sociálneho demokrata? Smutné na tom všetko ale je, že tým neškodia len samotnému Slovensku, ale najmä jeho ľuďom. Zaslepenosť súčasnej slovenskej opozície a snaha blížiť Slovensku pod rúškom pomoci je skutočne zarážajúca. Liberáli a progresívci podporovaní hnutím Slovensko (!!!) robia všetko pre to, aby bola súčasná demokraticky zvolená vláda čo najviac dehonestovaná.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Za tri roky predošlej vlády zadlžili Slovensko toľko ako predošlé vlády to nestihli za 20 rokov.Tomáš Taraba, minister životného prostredia, predseda Život Národná strana

Takýto „hon na čarodejnice“ tu azda ešte nebol. Čo je však najhoršie, Slovensku a Slovákom to vôbec neprospieva, ba práve naopak. Veľa o tom napovedá aj status ministra životného prostredia a šéfa Život Národná strana Tomáša Tarabu„Počas hromobitia opozície v parlamente počas rokovania o programovom vyhlásení vlády najčastejšie zaznievala hrozba, že svetové ratingové agentúry zhoršia o pár dní Slovensku rating. Vôbec by ma to neprekvapilo, pretože za tri roky predošlej vlády zadlžili Slovensko toľko ako predošlé vlády to nestihli za 20 rokov,“ konštatuje hneď v úvode minister.

„Dnes bolo zverejnené, že rating nám zmenený nebol. Máme opozíciu, čo si praje, aby Slovensko nebolo úspešné, ale my urobíme všetko pre to, aby opak bol pravdou, aj keď vieme, že to bude ťažká cesta. Sami sme si ju však vybrali a nebudeme vyplakávať, ale naopak, tvrdo pre ľudí každý deň robiť,“ odkázal opozícii a sľúbil Slovákom Tomáš Taraba. Nuž, opozícia nezvykne koalícii pomáhať, ale nech aspoň neškodí tak, že na to doplatia aj tí, ktorí im dali svoj hlas.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: