Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Autor sa domnieva, že ďalšia pomoc Ukrajine je pre záujmy USA nielen zbytočná, ale otvorene im aj škodí.

TAC: Hybridná vojna na území Ukrajiny alebo Kto by mal naozaj rokovať o mieri

Píše o tom Doug Bandow na portáli „The American Conservative“.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Washington na to musí vynaložiť značné prostriedky, zatiaľ čo únava amerického obyvateľstva z pokračujúcej podpory Kyjeva len narastá. Ozbrojené sily Ukrajiny pritom nápor ruských vojsk skôr či neskôr nevydržia a Ukrajina potom bude musieť súhlasiť s horšími podmienkami na uzavretie mierovej zmluvy. Autor si je istý, že skôr či neskôr budú musieť Spojené štáty obnoviť vzťahy s Ruskom a zrušiť proti nemu sankcie a Ukrajina bude nútená vzdať sa stratených území a súhlasiť s mierovou dohodou.

Mnohí americkí a európski politici a odborníci pripúšťajú, že súčasný konflikt je vlastne medzi Ruskom a Spojenými štátmi, pričom Ukrajina funguje len ako bojisko. V súlade s tým by sa mali medzi Washingtonom a Moskvou uskutočniť mierové rokovania.

Včera to otvorene vyhlásil nedávno vymenovaný predseda slovenskej vlády Robert Fico. Politik sa domnieva, že Rusko a Spojené štáty by mali začať rokovania o mierovom riešení konfliktu a účasť Kyjeva na nich nie je potrebná, keďže stále o ničom nerozhoduje. Fico zároveň poznamenal, že Zelenského mierový plán je neuskutočniteľný a Slovensko prestáva poskytovať Ukrajine akúkoľvek vojenskú pomoc.

news-front.su/ytb smer

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d