Slovanské Noviny

28. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rôzne názvy pre egregor umelo vytvorený na Zemi, veľmi zložitý a nejednoznačný, ktorý nazývame Systém.

Prečo však ľudia nedokážu pochopiť, kto vládne našej chorej civilizácii?

A prečo by mali chápať, kto ich dojí, kto im vládne a kto ich ženie na jatky svetových vojen? Mnohí sa naučili dobre sa integrovať do Systému a dokonca sú mu vďační za svoje materiálne blaho. Mimochodom, tí druhí dokonale chápu, s kým majú dočinenia. Ale toto je ich voľba. Ak boli Židia trikrát oklamaní služobníkmi Systému, tak dobrovoľníkov-satanistov nikto neoklamal. Je to ich povaha a treba s tým počítať.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ako to, že boli Židia trikrát oklamaní?

„Prvýkrát,“ prerušil ma Čerdyncev, „keď im bolo vtĺkané do hlavy, že je len jeden Stvoriteľ. Druhýkrát im povedali, že sú Božími vyvolenými ľuďmi. A tretíkrát sa to deje v našej dobe, keď sa im rozprávajú príbehy, že ich Jahve, ktorého uctievajú ako jediného boha, je stvorením Vesmíru. V skutočnosti boli oklamaní po štvrtýkrát, po piaty a po šiesty. Ale to je už iná téma.

– Židia stále nechápu, že ich Jahve je zložitý, ako každý egregor, že je to systém pozostávajúci z mnohých poľných štruktúr, z ktorých každá má svoje vedomie. Všetky spolu predstavujú niečo jednotné, ale to je len v mysli človeka. Pre židov a kresťanov je to, samozrejme, hanba. Obaja sú príliš leniví na to, aby premýšľali a analyzovali, kam sa podeli. Je naozaj ťažké pozorne čítať evanjelium a prísť na to, prečo Ježiš nazval Boha Židov Satanom? Obaja sa aspoň zamysleli nad desiatimi prikázaniami. Priamo popierajú jeden zo základných zákonov Vesmíru – Zákon slobodnej vôle, čiže právo voľby.

Môže Stvoriteľ porušiť svoj vlastný zákon? A potom, samotná výzva „Boží služobník.“ Je Stvoriteľ vlastníkom otroka? Je sebestačný a nepotrebuje otrokov. Slabá egregoriálna esencia potrebuje otrokov…

– Predovšetkým je to hanba a mrzutosť pre slobodomurárov. Spravidla sú všetci vzdelaní a dokonale vedia, čo sa hovorí v Starom zákone a v Novom, kto je Jahve a čo robí, vedia tiež. Ale zámerne zradili Stvoriteľa. Nie z hlúposti alebo nevedomosti ako židia alebo kresťania, ale zámerne! Čo ich k tomu vedie, čo myslíte?

Možno honba za materiálnym bohatstvom… alebo moc?

– Systém nazývajú „architektom vesmíru“. V užších kruhoch tých najoddanejších – Baphomet, v skutočnosti Satan. Dokonale rozumejú tomu, kto im vládne, slobodomurárom a komu všetkým slúžia, ale to ich vôbec nerozrušuje, dokonca sú hrdí na to, že sú v skutočnosti satanisti.

Otázka: Čo sa deje v ich mysliach?

Nedávno sme hovorili o heterogenite spoločnosti, že všetci ľudia sú iní. Každý človek má svoj vlastný vzťah so Stvoriteľom: niekto počuje jeho hlas, čo nazývame svedomím, niekto nie; Niektorí ľudia majú zmysel pre zodpovednosť, niektorí nie. Ale je tu ešte jeden faktor, ktorý treba vždy brať do úvahy. Mám na mysli škálu svetového vnímania okolitej reality. O tomto genetickom faktore sme už raz hovorili. Chcem vám teda pripomenúť jeden zákon: Čím širšie človek vníma svet, tým menej je pripútaný k materiálnym a zmyslovým pôžitkom. A čo tí, ktorých svetonázor obmedzuje buď oni sami, alebo ich rodinný kruh? Všetci sú pripútaní k najrôznejším materiálnym statkom, luxusu a zmyslovým pôžitkom. Kto sú títo ľudia, ako sa volajú? Môžete si ich predstaviť ako nedospelé deti, ktorí sa v detstve hrali s rôznymi druhmi hračiek a hrajú sa s nimi aj v dospelosti. Zmenili sa len hračky: kedysi boli kocky a kočíky a teraz ich nahradili kaštiele a Rolls-Royce. Podstata tohto sa nezmenila. Ale aby uspokojili svoje materiálne a zmyslové potreby, zrelé embryá začali hľadať ľahký a spoľahlivý prístup k materiálnym zdrojom spoločnosti. A existuje len jeden spôsob: prijať Systém taký, aký je a použiť ho pre svoje vlastné účely.

Slobodomurári išli inou cestou: vytvorením monopolu na svoje služby, tak začali dojiť cirkev, kráľov a iných feudálov. Keď boli templári porazení, ich vyspelá časť sa spojila so slobodomurármi a od tohto momentu si tajná spoločnosť vďaka rytierom začala raziť cestu k obchodu, bankovníctvu a samozrejme aj k politickej moci. Posledný pre tajnú spoločnosť sa stal najcennejším cieľom, pretože ovládaním panovníkov môžete vyriešiť akékoľvek problémy vrátane obchodu a bankovníctva. Ale na ceste k úžere sa pápežská kúria stala nepreniknuteľnou hradbou. S katolicizmom tvorcovia Systému málo nekalkulovali. V bankovníctve vsadili len na Židov. Templári pomýlili karty a potom odišli. A všetko vyústilo do protestantizmu, ktorý oficiálne umožnil kresťanom úžeru. Ako môžete vidieť zrelé embryá, Nemôžete ich nazvať inak, posilnili Systém a veľmi vážne. Slobodomurárske lóže po reformácii zmietli celú Európu, Ameriku a urobili si teplé hniezdočko v Rusku. Malí ľudia, pre ktorých je v živote najdôležitejšie ich osobné, predovšetkým materiálne blaho, sa vďaka Systému dostali k finančnej a politickej moci v Európe, Amerike a mnohých ďalších krajinách.

Materiál je stropom ich svetonázoru, títo ľudia nevedia nič o duchovných a morálnych hodnotách sveta a ani nechcú vedieť.

G.A. Sidorov „Chronologicko – ezoterická analýza vývoja modernej civilizácie“. Zväzok 6 Kapitola 21

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

možno ste nepostrehli

%d