Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Podľa toho čo vidím a čítam, oficiálni zástupcovia nášho štátu nás tlačia – do vakcinácie. Najúčinnejší spôsob je nepriamy – nevakcinovaní sú k tomu nútení napríklad v práci – vraj „aby nenakazili tých ostatných“. Ale to znamená  – nakazia vakcinovaných(??).

No – ale z toho vyplýva, že tí „ostatní“ – vakcinovaní – sa môžu nakaziť, teda vakcína ich nechráni. Načo by som sa teda mal dať vakcinovať? Dokonca vakcinovaní môžu vírus aj roznášať a nakaziť ďalších. Celá agenda „znižovateľov počtu ľudí“, ktorú už medzitým vyšetruje Medzinárodný Trestný Súd – ICC – viď predošlý blog, alebo tento dokument  –  je teda pomerne dobre viditeľná, pričom je tu zopár naozaj závažných pohľadov na vec:

1. Hlavnými „mediátormi“ tlaku na nás aby sme sa dali očkovať, sú medecínsky vzdelaní ľudia – MUDr. tento a MUDr. tamten. Neviem samozrejme, ako dobre majú naštudované zloženie „vakcín“, a nakoľko im je známy ich účinok na ľudský organizmus. Navyše, keďže ide o vakcíny typu mRNA, ktoré môžu pretrvať v organizme hodne dlho, dokonca sa preniesť na potomstvo – aké môžu mať v skutočnosti poznatky/vedomosti o všetkých potenciálnych dlhodobých účinkoch tých vakcín? Odpovedám si sám: Žiadne – nemajú ich odkiaľ získať. T.j. prakticky rovnaké ako ja, bez akéhokoľvek medecínskeho vzdelania. Pritom (na rozdiel od nich?) viem, že vakcíny tohto typu zakazuje Oviedska Konvencia, ktorá má v EÚ postavenie na úrovni zákona. Takže zhrnutie: niekoľko naších vyššie postavených MUDr významne prekročilo svoju kvalifikáciu – kamsi na úroveň čarodejníkov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

2. Ale – úplne ticho po celý čas boli aj farmaceuti. V krajine sa povolilo nasadenie „liekov“, ktoré nie sú odskúšané, vo forme „núdzového nasadenia“. Nezachytil som žiaden protest od napríklad ŠUKL. Ozývalo sa celý čas len zopár lekárov, ktorí boli „médiami“ posunutí do úlohy „rozvracačov civilizovanej spoločnosti“, ktorej oni, zástancovia a propagátori „vakcín“ chcú len dobre. Až nedávno „nadriadená inštitúcia“ nesamostatného ŠUKLu – EMA – prvý krát varovala pred nadmerným vakcinovaním, ale to tuším prišlo pôvodne od WHO.

3. Ale je medzi nami veľký rozdiel v tom, že ja, a iní čo píšeme blogy, a v tom aj mnohí lekári, po zistení skutočností okolo vývoja, t.j. umelého pôvodu vírusu, a vývoja vakcín, po zhodnotení rôznych názorov na vec, som usúdil, že pravdu asi majú tí, čo dospeli k záveru, že nástrojom zníženia počtu ľudí na Zemi nemá byť ten SARS COV2 vírus, ale „vakcíny proti nemu“ plus s tým, že strašením tým vírusom budú ľudia dotlačení do očkovania. Preto sa zrejme v prvej fáze neliečilo, aby boli ľudia zastrašení počtom úmrtí. Tá prvá fáza, kedy malo Slovensko najvyšší počet úmrtí na obyvateľa,  ale ešte musí byť tiež vyšetrená ako zločin.

4. Napriek tomu všetkému, títo ľudia, spolu s oficiálnymi orgánmi štátu, nás tvrdo tlačili do vakcinácie, s tým, že – vraj – ak ten COVID dostaneme, bude mať ochorenie miernejší priebeh. To je hodne lacné tvrdenie, keďže každý má vlastný priebeh, a má ho normálne raz, takže sa nemôže porovnávať, a je teda neoveriteľné. 

Takže to treba nejako uzavrieť. Naši Odborníci „vyliezli na voz s hudbou“, ako sa v anglickom idiome popisuje „kam vietor tam plášť“, a mali by nám to tlačenie do vakcinácie úplne nevyskúšanou mRNA vakcínou nejako vysvetliť. A, v spolupráci s vyšetrovaním ktoré spustil ICC s policajnou stanicou v Hammersmith v Londýne, by sa mohli zapojiť naši vyšetrovatelia, a s nimi tých niekoľko lekárov, ktorí boli oficiálnymi kruhmi zaradení medzi nás, vyvrheľov. Vyšetrovanie ICC sa predbežne orientuje na vývoj a vypustenie vírusu SARS COV2, ale vývoj a nasadenie „vakcín“ bude logicky nasledujúcim krokom skúmania (tiež kriminálneho) tou inštitúciou. 

Počet úmrtí iba v oblasti Európa s Britániou a USA – jednoznačne posúdených ako následok „vakcíny“ – už dávnejšie prekročil 50000. To je teda skutočne „liečivo“, ktoré si zaslúži skúmanie, a jeho vynálezcovia, výrobcovia, a lekári ktorí ho aplikujú pacientom, takisto.

A ešte podbod: Naše médiá by mali prestať agresívne útočiť na nás, podľa nich „antivaxerov“, pretože je čoraz jasnejšie, že vakcinácia (touto látkou „proti COVIDu“) sa dlhodobe nemusí ukázať ako pozitívna, trend je jasne negatívny. A od začiatku vieme, že sú pritom porušované až dva zákony platné v EÚ: Oviedska Konvencia a Norimberský Kódex. Nič Vám to nehovorí, páni z médií? Následky sa totiž môžu prejaviť postupne a dlhodobe – a preto tú Oviedsku Konvenciu máme!!

A ešte nie veľmi dôležitý bod – celé to má v sebe ešte dve potenciálne otázky: 1. Načo máme ŠUKL, keď nič nerozhoduje, len sa opýta v EMA a povie nám? 2. Načo máme EMA, keď nič nerozhoduje, len sa opýta, alebo čaká na výrok WHO a oznámi nám ho? Načo sú tie – zrejme platené – inštitúcie na posúvanie informácií, ak nemôžu na príslušnom území rozhodnúť napr. že neodporúčajú nasadiť vakcináciu touto vakcínou? To viac ako 50000 dokázaných úmrtí nestačí? Čo je potom účelom tých vakcín? (A tých inštitúcií?)

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.