Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tomu sa povedia skvelé správy! Slovensko patrí medzi svetové špičky, a teraz sa to len potvrdilo. I keď naša krajina bohužiaľ neužíva naplno svoj potenciál, tak sa nám sem tam pošťastí. Nové vedenie ministerstva pôdohospodárstva na čele s ministrom Richardom Takáčom (Smer-SD) si to veľmi dobre uvedomuje a práve preto sa zaviazalo, že bude robiť všetko pre to, aby ho Slovensko naplno využilo.

Skvelé správy

Ministerstvo pôdohospodárstva sa na sociálnej sieti pochválilo skvelými správami, ktoré prišli až z ďalekého Čile. Slovensko si z Južnej Ameriky odnáša hneď niekoľko úspechov zo súťaže „Slovenský med je kvalitný. A je to potvrdené! Produkujeme najkvalitnejšie medy na svete – kvetové aj lesné. Hoci sa súťaž Apimondia konala v Chile ešte v septembri minulý rok, na overovanie pravosti a kvality medov odborníci zvolili zdĺhavé a precízne laboratórne testy, ktorých realizácia a vyhodnotenie trvali mesiace. Slovenskí včelári získali celkovo 9 medailí a Slovensko bolo vyhodnotené ako najúspešnejšia krajina na Apimondii v súťaži medov.“

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d