Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

SITNIANSKY MANIFEST SLOBODY A ZDRAVIA
My, slobodní muži a ženy tejto Zeme sa hrdo hlásime k duchovnému odkazu našich slávnych, odvážnych a múdrych predkov. Sme jednotný národ, ktorého kultúra prežila mnohé formy vojen a útlaku a odolala skúškam času.
S plnou vážnosťou sledujeme aktuálny vývoj nielen na Slovensku,
nepremyslené a neodborné príkazy a zákazy politikov, ktoré na nás dopadajú a zhoršujú naše životy. Naše práva doslova miznú pred očami a totalitná dominancia sa usiluje o prevzatie kontroly nad našimi životmi. Toto odmietame!


Prestaňte nás zastrašovať globálnou hystériou! Požadujeme zrušenie slaboduchých obmedzení, smerujúcich k poškodzovaniu našej slobody a zdravia! Tomuto vravíme rozhodné NIE! 
Riešte skutočné problémy ľudí! Informujte pravdivo!
Prestaňte rozdeľovať spoločnosť! Hospodárte zodpovedne s našimi daňami!
Sila slobodnej vôle a viery človeka je večná. Dejiny Slovenských Povstaní vás varujú, zapredanci a mocipáni, kam až môže viesť dlhodobá nespokojnosť. Obete našich predkov, ktorí pre budúce pokolenia vo víťazných bojoch za pravdu a slobodu
prelievali svoju krv, sú nám vzorom.


Svorne a pospolu sa hlásime k odkazom kniežaťa Pribinu, generácie Štúrovcov a generála Štefánika, ktorého:
„Prebijem sa, lebo sa prebiť chcem“, je stále rovnako aktuálny.
Nech nám v duši znejú slová básne MOR HO! Sama Chalupku:
„Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom. 
A človek nad človeka u nás nemá práva:
sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

SLOBODA 2020

Celé záznam z vyhlásenia manifestu je tu: http://bit.ly/SLOBODA_2020

zdroj: fb Ivan Pohan Štosel

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.