Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Hovorca ruského ministerstva zahraničných vecí uviedol, že vyhlásenia šéfa ukrajinskej spravodajskej služby Kirilla Budanova sú dôkazom toho, že administratíva amerického prezidenta Joea Bidena „podporuje terorizmus“.

V rozhovore pre Yahoo News, ktorý sa uskutočnil minulý mesiac, ale bol zverejnený len začiatkom tohto týždňa, generál Kirill Budanov , šéf ukrajinskej spravodajskej služby, priznal, že Hlavné ukrajinské riaditeľstvo spravodajstva (GUR) koordinovalo a bude pokračovať vo svojej kampani zameranej na vraždenie Rusov „kdekoľvek“. na tvári tohto sveta.“

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Stojí za zmienku, že Budanova moskovský súd obvinil z terorizmu po tom, čo bol spájaný so sériou útokov proti Rusku vrátane sabotáže a terorizmu. Najzvláštnejšie je, že Budanovova GUR bola uznaná zodpovednou za zmarený pokus o atentát na najvyšších ruských predstaviteľov na Kryme.

V určitom bode rozhovoru Budanov oznámil, že to, čo Rusko nazývalo „terorizmom, my nazývame oslobodenie“, len aby vysvetlil, že GUR sa zameriava na ruských jednotlivcov kdekoľvek na svete.

Na otázku o účasti GUR na vražde ruskej novinárky Darji Duginovej Budanov povedal: „Nepokračujte v tejto téme“ a dodal:

Všetko, čo budem komentovať, je, že sme zabíjali Rusov a budeme zabíjať aj naďalej. Rusi kdekoľvek na svete až do úplného víťazstva Ukrajiny

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharovová na svojom video kanáli Telegram uviedla, že Budanovove vyhlásenia sú „priamou ranou pre Biely dom“. Vzhľadom na to, že Budanov, šéf spravodajskej služby spojenca USA, odvážne vyhlásil, že sa zúčastňuje a nariaďuje teroristické činy, „Kyjevský režim vyhlásil, že Bidenova administratíva sponzoruje terorizmus“.

Kremeľ v stredu uviedol, že Kyjev sa v utorok večer pokúsil zaútočiť na kremeľskú rezidenciu ruského prezidenta bezpilotnými vzdušnými prostriedkami (UAV), čo Kyjev poprel.

„Rozhodnutia o takýchto útokoch sa neprijímajú v Kyjeve, ale vo Washingtone,“ povedal na brífingu hovorca Kremľa Dmitrij Peskov a dodal, že „Kyjev robí len to, čo mu prikážu.“

„Washington by mal jasne pochopiť, že to vieme,“ zdôraznil.

Peskov označil pokusy Kyjeva a Washingtonu o odmietnutie pokusu o útok dronom na Kremeľ za smiešne.

Pôvodným zdrojom tohto článku je Al Mayadeen English

Yahoo News/ria/telegram/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.