Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Všetci sme energia a všetci sme schopní samoliečby. Energia je jadro východnej a starovekej medicíny už viac ako tisíc rokov.

Prevzatie kontroly nad svojím energetickým telom je jednoduché a umožňuje zmeniť váš emocionálny stav aj fyzický stav v priebehu niekoľkých sekúnd.

Samoliečba nie je vôbec náročná. V niekoľkých jednoduchých krokoch môžete svojmu telu dodať pocit pokoja.

Nižšie je uvedených päť krokov, ktoré zvládnete za päť minút.

Pohodlne sa usaďte a sústreďte sa na dýchanie. Netreba to meniť – stačí sledovať pohyb vzduchu: nádych, výdych. Nič nehodnoťte ani nemeňte – len pozorujte. Deje sa tak preto, aby ste sa mohli ponoriť do “tu a teraz” aby vás nekonečný prúd myšlienok neprečítal v najbližších minútach.

Natiahnite ruky pred seba a 30-60 sekúnd energicky šúchajte dlane o seba. V dôsledku toho by sa malo zahriať, cítiť teplo. Pošúchajte si dlane a mierne sa usmejte. Úsmev má sám o sebe liečivú silu a dokáže zmeniť vašu náladu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Držte sa vo vzdialenosti 15-20 cm od seba a vnímajte energiu medzi nimi. Táto energia je tu vždy. A teraz to je aj cítiť, pretože ste si vo vedomí stanovili takúto úlohu. Ak pocítite túto energiu, prevezmete nad ňou kontrolu. Vedzte, že je to vaša súčasť.

Pokúste sa zmeniť  nezdravú časť tela. Držte tam energiu s vedomím, že tam posielate lásku a pozitívnu “liečivú energiu”. Ak prestanete citiť energiu, znova si pošúchajte dlane. Nemôžete robiť dobre, zle alebo nesprávne. Všetko je vždysprávne. Po dokončení tohto kroku sa hrajte a usmievajte sa.

Pokračujte v práci s prúdom energie. Nasmerujte ho na rôzne časti tela. Venujte pozornosť pocitom, ktoré vznikajú na miestach, kam prúd zasahuje. Vedzte, že táto energia vám môže pomôcť zbaviť sa bolesti a vnímavosť, že ste v sebe konečne objavili túto prirodzenú schopnosť.

Cíťte, ako táto energia uvoľňuje každú časť tela, s ktorou prídete do kontaktu. Poďakujte svojmu telu, že prebudilo schopnosť ovládať túto správu a liečiť ju. 

“Vedara”

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

možno ste nepostrehli

%d blogerom sa páči toto: