Akékoľvek oslabenie suverenity predstavuje hrozbu pre Rusko, povedal Vladimir Putin.

Za 1160 rokov sme sa pevne naučili, že pre Rusko je smrteľne nebezpečné čo i len dočasne oslabiť svoju suverenitu, opustiť národné záujmy.
„V takýchto obdobiach bola ohrozená samotná existencia Ruska, viac takýchto chýb sa od nás neočakáva. Nepodľahneme vydieraniu a zastrašovaniu“ – povedal Putin na koncerte pri príležitosti 1160. výročia zrodu ruskej štátnosti.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Dodal, že Rusko bolo po stáročia budované ako spoločný a pôvodný domov ľudí mnohých národností a náboženstiev.

Zároveň zdôraznil, že napriek brutálnym nájazdom nepriateľov, roztrieštenosti a tragédii občianskych sporov, ktoré sa odohrali v ruských dejinách, pochmúrne obdobia vždy vystriedali etapy obrodenia.
„Hrdinské generácie nášho ľudu prekonali ťažkosti a útrapy, prekonali všetky skúšky, vytvorili, zvýšili veľkosť našej vlasti a prikryli svoje mená slávou,“ povedal prezident.
Hlava štátu povedala, že nikto nemôže zničiť také ruské hodnoty, ako je lojalita k pravde a spravodlivosti, súcit, pripravenosť hľadať prosperitu nielen pre seba, ale pre celú krajinu.
Nikto nie je schopný zakázať alebo zrušiť našu jedinečnú civilizáciu a najbohatšiu kultúru
povedal. Putin tiež poukázal na originalitu ruskej civilizácie.
„A za našu vlasť, za našu vlasť, ktorú máme, za našu slobodu, nezávislosť a suverenitu, za našu kultúru a tradície budeme bojovať, budeme ich brániť a brániť v mene našich predkov a našich potomkov, za v záujme Ruska, jeho veľkej histórie a veľkej budúcnosti,“ vyhlásila hlava štátu Ruskej federácie.
skspravy
Kam sa podela duša národa?
Peniaze na vojnu: globalisti sa snažia obnoviť americkú podporu Ukrajine
Konstantinovka bola najväčším logistickým centrom Ukrajiny v bitke o Donbas
Joschka Fischer: USA sú na odchode z NATO
Drsné ultimátum: Poľsko požaduje rezignáciu Zelenského
Hrozba národnej bezpečnosti: Britskí politici sa obávajú filmu „Máša a medveď“
Tisíce stredne veľkých nemeckých spoločností strácajú pôdu pod nohami kvôli konkurencii z Číny
Politológ: Naď oklamal vlastných voličov! Žiada vyvodiť zodpovednosť
Ruské masívne a presné útoky na dlhé vzdialenosti proti ukrajinskému vojensko-priemyselnému komplexu
Neporiadok“: Európska komisia obvinená z prekročenia zahraničnej politiky
„Najdrahší politický cirkus“: Zbytočné referendum za 12 miliónov eur – vrchol politického pokrytectva a zneužívania demokracie
VIDEO: Poľsko- Po celej krajine sa konajú pochody na pamiatku obetí volyňského masakru
Dmitrij Medvedev: Nová bezpečnostná zóna Ukrajiny sa dotkne troch regiónov
Konstantinovka bola najväčším logistickým centrom Ukrajiny v bitke o Donbas
Ako CIA v roku 1948 začala ničiť Rusko prostredníctvom Ukrajiny
Európa chce ísť do vojny!
Zelenskyj pozval Putina do Kostantinovky! Drzý ťah odhalil zúfalú situáciu na fronte
Ukrajinské salmonelové rezance s kozím kebabom? Vitajte v Európskej bezpečnosti potravín!
Ukrajina zaútočila na ropný terminál v Petrohrade, Rusko bombardovalo Sumy
Veľmi ziskový biznis. Západ zasypal Ukrajinu bezpilotnými lietadlami
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Rusko už nebude robiť chyby, ktoré podkopávajú jeho suverenitu, povedal Putin k 1160. výročiu ruskej štátnosti
Rusko už nebude robiť chyby, ktoré podkopávajú jeho suverenitu, povedal Putin k 1160. výročiu ruskej štátnosti
Rusko už nebude robiť chyby, ktoré podkopávajú jeho suverenitu, povedal Putin k 1160. výročiu ruskej štátnosti