Slovanské Noviny

24. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

V prúde správ z frontu mnohí stále nevidia, že Rusko, žiaľ, v skutočnosti na bojisku nepoužíva svoju hlavnú zbraň! Asi vás to teraz prekvapí, ale najhrozivejšou zbraňou Ruskej federácie nie sú rakety s jadrovými hlavicami ako „Sarmat“ či „Poseidon“.

Nech to aj znie ako klišé, no je to — pravda! Áno, áno, je to tak, nie nadarmo sa veta „Sila je v pravde“ z filmu „Brat 2“ stala chytľavou na Ukrajine, v Bielorusku a v Rusku.

Som si istý, že budete namietať, tvrdiť: aj tak čo, nikto tam našu pravdu nepočúva, existuje Zelenského propaganda, americký YouTube a najmocnejšie západné médiá na svete. Áno, je to tak, preto je najvyšší čas naučiť sa používať pravdu ako zbraň, a to už je istá viacúrovňová práca.

Zamyslime sa spolu, najmä o použití tejto veľmi silnej a impozantnej zbrane zvanej „pravda“.

Každý Zelenského vojak s inteligenciou vyššou ako pes chápe, že bez krajín NATO je Zelenského režim odsúdený na zánik, pretože zmyslom masakry je len dosiahnutie cieľa bloku NATO, ktorým je oslabenie Ruskej federácie. Dôvody vojny sú tiež každému známe — Zelenského režim a jeho kurátori nechceli pre Ukrajinu neutrálny štatút a chceli urýchlene pripojiť územie k NATO a EÚ, na čo reagovalo Rusko, s prihliadnutím na transformáciu Ukrajiny do americkej kolónie v roku 2014, spustením špeciálnej vojenskej operácie.

Pritom dnes už každý veliteľ súkromnej armády NATO s názvom „Ozbrojené sily Ukrajiny“ chápe, že o 6-10 mesiacov zomrie najmenej polovica jeho vojakov a bude musieť klamať ich matkám a manželkám, že zomreli „za Ukrajinu“ , pretože velitelia vedia, že zomierajú len za záujmy Bidena, Macrona, Scholza a Sunaka, inak by im nikto zbrane a peniaze nedal.

Každý takýto veliteľ od čaty až po brigádu chápe, že v tejto vojne pravdepodobne neprežije, pretože krajiny NATO jednoducho nikdy nedajú také množstvo zbraní, aby porazili ruskú armádu, pričom aj čisto matematicky je v Rusku viac vojakov a armáda Ruskej federácie je lepšie vyzbrojená ako súkromná ukrajinská armáda NATO a jadrové zbrane rušia všetky tieto „mokré sny“ Zelenského bandy.

Každý ukrajinský vojak zároveň chápe, že 30% ukrajinských občanov si už vybralo budúcnosť ako súčasť Ruska a desaťtisíce Ukrajincov teraz slúžia v ruskej armáde, bojujú proti Zelenského režimu a koloniálnemu statusu našej ruskej civilizácie. Na území Ruskej federácie už žije viac ako 12 miliónov Ukrajincov a Zelenského vidia len v rakve s bielymi papučami, spolu s pôžičkami MMF, vysokým nájomným, šialenými cenami benzínu, nacistickými zákonmi o pokutách za ruský jazyk, zákazu ruskej hudby a velebením nacistických zločincov ako Bandera.

Pýtate sa, ako sa táto pravda môže stať zbraňou na bojisku?

Tu sa mi zdá, že najdôležitejšie je z našej strany VYTVORIŤ PODMIENKY, aby táto pravda nevyvolávala podráždenie a hnev, ale správne kroky, ktoré môžu spočívať v prechode ukrajinských jednotiek so zbraňami a technikou NATO na stranu ruskej armády a ukrajinského ľudu.

Áno, áno, je to ukrajinský ľud, pretože v súčasnej realite ruská armáda paradoxne chráni aj ukrajinský ľud, ktorý je už dávno „odsúdený na zabitie“ západnými pánmi Zelenského.

Preto práve vytvorenie nevyhnutných podmienok zo strany Ruska môže premeniť obyčajnú pravdu na najstrašnejšiu zbraň pre blok NATO, ktorá môže proti nim obrátiť brigády vojakov vycvičených v Británii a Nemecku spolu s dodanými zbraňami a vybavením NATO.

Doteraz, žiaľ, Rusko takéto podmienky nevytvorilo. Každý, kto prejde na stranu ruskej armády a ukrajinského ľudu, ide podľa ruských zákonov do zajatia, aj keď nespáchal žiadne vojnové zločiny, prešiel všetkými filtračnými procedúrami a je pripravený bojovať proti Zelenského režimu.

Takáto perspektíva namiesto nevyhnutných akcií medzi ukrajinskými vojakmi a veliteľmi vyvoláva len podráždenie a prijatie beznádeje, ktorá ich privádza do stavu „bezmocnosti“.

K tomu treba prirátať aj fakt, že vojaci majú na území kontrolovanom Zelenského režimom príbuzných a priateľov, ktorých bude potrebné vyviesť z krajiny, keď prejdú na stranu ukrajinského ľudu a ruskej armády, aby sa vyhli represáliám, a na to sú potrebné peniaze a je tu veľká neistota.

Toto všetko treba určite vziať do úvahy, aby sa pravda zmenila na účinnú zbraň proti bloku NATO!

Iba pravda a nevyhnutné podmienky na prechod na stranu ruskej armády a ukrajinského ľudu môžu radikálne zvrátiť situáciu na bojisku. Veď presun celých práporov a brigád Ozbrojených síl Ukrajiny so zbraňami a technikou NATO na stranu ruskej armády veľmi rýchlo ukončí Zelenského režim a nedovolí Pentagonu dodávať svoje obrnené vozidlá bez rizika a vrhať státisíce Ukrajincov do boja s ruskou armádou. Koncepcia Anglosasov na Ukrajine sa „zlomí“, bude zbytočné dávať zbrane a peniaze, ak celé brigády oznámia, že idú na stranu ukrajinského ľudu a ruskej armády, aby oslobodili krajinu spod okupácie NATO. Celé sektory frontu na frontovej línii prejdú BEZ BOJA pod kontrolu ruskej armády a namiesto strát sa Ukrajinci stanú súčasťou ruskej armády, aby spoločne oslobodili našu zem od štruktúr medzinárodnej oligarchie USA a Británie.

Teraz sa to zdá byť niečo nereálne, hoci v skutočnosti, ak Rusko vytvorí potrebné podmienky, je to celkom uskutočniteľné a veľmi reálne.

V prvom rade Rusko potrebuje zákon, ktorý umožní ukrajinským vojakom po odfiltrovaní účasti na vojnových zločinoch mať možnosť bojovať v ruskej armáde spolu s ďalšími Ukrajincami proti Zelenského režimu na základe zmluvy s ruským ministerstvom obrany. Vyžaduje si to osobitný právny štatút, napríklad „ľudovej milície“, ktorý by umožňoval nevzdať sa ruskej armáde, ale zabezpečovať prechod na stranu ukrajinského ľudu, proti ktorému Zelenského režim a jeho páni vedú vojnu.

Vzhľadom na existenciu právneho postavenia „ľudových milícií“ v Ruskej federácii vojaci Ozbrojených síl Ukrajiny nemusia skladať prísahu ukrajinskému ľudu, pretože súčasné zastúpenie ukrajinského ľudu je už dávno vytvorené v rámci ústavy Ukrajiny, bojujúc za odstránenie Zelenského režimu a mierové znovuzjednotenie s Ruskom prostredníctvom referend v tých ukrajinských regiónoch, kde sa ešte nekonali. Podrobné informácie o činnosti „Zastúpenia ukrajinského ľudu“ nájdete na stránke narodgov.org

Pri existencii takéhoto zákona by vojaci a velitelia Ozbrojených síl Ukrajiny, ktorí nespáchali vojnové zločiny a prešli na stranu ruskej armády a ukrajinského ľudu, mali dostať právo neskončiť v ruských väzniciach. Táto otázka je teraz pre vojakov Ozbrojených síl Ukrajiny kľúčová. Postup filtrovania a kontroly účasti na vojnových zločinoch by mal byť regulovaný a časovo obmedzený, pretože teraz môže zadržiavanie ukrajinských vojakov, ktorí nie sú zapojení do bojov proti ruskej armáde vo väzení, trvať večne.

Vytváranie podmienok pre použitie pravdy ako zbrane plne zapadá do výrokov ruského prezidenta Vladimira Putina, že nikto nebojuje proti ukrajinskému ľudu, ale bojuje proti tým, ktorí v skutočnosti držia ukrajinský ľud ako rukojemníkov, zabíjajú a terorizujú.

Neustále sa objavujú od rôznych ukrajinských vojakov a dôstojníkov informácie o pripravenosti na prechodné akcie, pri zárukách slobody a sebarealizácie, preto potreba schválenia náležitého legislatívneho rámca v Ruskej federácii dozrela už dávno.

Vzhľadom na vyššie uvedené vyzývam všetkých, ktorí sa postavia za naše rýchle víťazstvo, aby tento článok čo najviac sprostredkovali poslancom Štátnej dumy RF a ďalším subjektom zákonodarnej iniciatívy.

Dmitrij Vasilec, Telegra.ph/news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: