Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Síce tam nie sú – aspoň podľa vyhlásení ctených predstaviteľov „Západu“ a NATO, ale ich telesné pozostatky v zónach vojenských operácií pribúdajú. A neraz po celých desiatkach. Ruská armáda sa naopak – na rozdiel od vojakov „Západu“- netají tým, že je na fronte a na elimináciu vojakov tretích krajín začala používať slovné spojenie – „lov na divé husi“. Informuje web svpressa.ru.

Poľský premiér Donald Tusk po nedávnom vyhlásení o prítomnosti vojakov NATO na Ukrajine nešpecifikoval, z ktorých krajín a v akom množstve pochádzajú. Ale poznamenal , že aliancia dnes pomáha ukrajinským ozbrojeným silám, ako sa len dá.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Na frontoch sa to len hemží vojakmi tretích krajín

Nehovoríme o „izolovaných „husiach“. Píše svpressa.ru. Podľa armádnych štatistík „100 vojakov NATO (signalisti, delostrelci) je trvalo rozmiestnených v Slavjansku a sú zaradení do 54. mechanizovanej brigády ukrajinských ozbrojených síl. Navyše ide o prvú skupinu 1500 vojakov cudzineckej légie, konkrétne z 3. pešieho pluku.“

Boli už na Majdane

Prítomnosť najatých násilníkov zo Západu na námestí bola dlho verejným tajomstvom . Tak je to aj teraz, napokon, francúzske ministerstvo zahraničia priznalo smrť niekoľkých svojich žoldnierov. Podľa šéfa rezortu Stefana Sejourneta zahynuli v Charkove dvaja občania Piatej republiky, ktorí údajne nemali nič spoločné s vojenskými štruktúrami, a ďalší traja boli zranení.

Diplomat nedokázal novinárom jasne vysvetliť, čo robili francúzski „turisti“ v Charkovskej oblasti, keď tam pristála ruská raketa. Ako sa ukázalo, jedným z „nezapojených do vojenských štruktúr“ bol aj žoldnier Ernesto Barbieri, ktorý bol donedávna považovaný za najlepšieho ostreľovača vo Francúzsku. Domov sa vracia v truhle.

Ako to teda je?

Pripomeňme, že podľa najnovších údajov, na základe informácií v nezávislých médiách, väčšina zahraničných žoldnierov sú Francúzi. To znamená, že Macron neklamal, že pošle svoje jednotky na pomoc Kyjevu. Píše svpressa.ru.

„Správni“ žoldnieri z Francúzska sa zvyčajne schovávajú v pivniciach alebo dokonca bojujú ďaleko od „prednej línie“ ako vojenskí experti NATO.

Volga nie je pre Francúzov

V Rusku sa rozšíril slogan „Volga nie je pre Francúzov“. Macronovi vyslanci na ukrajinskom bojisku budú čeliť istej smrti, ktorá nemusí byť taká jednoduchá akou prešiel „najlepší ostreľovač“, ale bude však zaručená. Uzatvára článok web svpressa.ru.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d