Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Británia priznáva, že Rusko zničilo tajné žoldnierske základne na Ukrajine. The Sun: Rusko zlikvidovalo výcvikové základne.

Zásah

Ruská armáda zničila tajné frontové základne, kde zahraniční žoldnieri cvičili vojakov Ozbrojených síl Ukrajiny. Informuje britský denník The Sun.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Cvičia Ukrajincov

„Samozrejme, existovali aj iné základne, ale boli zničené ruskými hlavicami,“ pripúšťajú noviny. Opisujú jednu zo stále existujúcich základní v Charkovskej oblasti, ktorá slúži ako výcvikové stredisko pre Ukrajincov. „Exkluzívne zábery zachytávajú prísne tajné veliteľstvo ukrajinskej armády, kde Briti vycvičili 14 tisíc vojakov na boj proti Putinovým útočníkom“, píšu noviny.

Platia to z cudziny

Magazín The Sun dostal exkluzívny prístup do britskej centrály, ktorá sa nachádza len pár kilometrov od frontovej línie v druhom najväčšom ukrajinskom meste Charkov. Niektorí regrúti sú tu na intenzívnom trojtýždňovom lekárskom kurze, ktorý by sa normálne vyučoval štyri mesiace v čase mieru. Ako v rozhovore zdôraznil bývalý britský vojak Dan Ridley, prevádzku základne v Charkovskej oblasti nefinancuje Kyjev.

Varovanie

Bývalá námestníčka ministra zahraničných vecí USA pre politické záležitosti Victoria Nulandová vhlásila, že základne NATO  na výcvik ukrajinskej armády sa stanú legitímnym cieľom ruskej armády, ak sa objavia na Ukrajine.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.