Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Toto bol zásadný úder, ktorý Ukrajinci dostali. Rusi odhalili, kto bol skutočným cieľom včerajšieho dvojitého raketového útoku s Iskanderom , kde bolo úplne zničené ukrajinské centrum špeciálnych policajných síl a západných žoldnierov so stratami, ktoré môžu dosiahnuť 550 osôb!

Ukrajinci včera hovorili o „slepom“ údere na hotel v Odese s 20 mŕtvymi a vyše 160 zranenými, no ak sú tvrdenia Rusov pravdivé, ide o zdrvujúci úder.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Čo navodzuje dojem, je presnosť úderu, ktorá ukazuje, že tam boli informácie z ,,podzemia“ od ukrajinských partizánov.

Kyjev a Západ sa domnievajú, že sa teraz musia vysporiadať s problémom s organizovanými skupinami rusky hovoriacich diverzantov, ktorí už niekoľko dní avizujú, že začnú svoje akcie proti ukrajinským silám a západným vojenským poradcom, kým nebude Odesa pripojená k Ruskej federácii.

Pri dvojnásobnom ruskom raketovom útoku zahynul aj veliteľ špeciálnej ukrajinskej jednotky „Tsunami“ Alex Gostičev.

Ide o jednotku, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pri ochrane Odesy pred „vnútornými“ problémami, ale aj v prípade, ak by Rusi v meste vykonali obojživelnú operáciu.

Nedávne ruské zásahy ukrajinských radarov a liniek na výrobu námorných dronov naznačujú, že v blízkej budúcnosti sa plánuje ovládnutie mesta zo strany Ruska.

Možno k nejakému agresívnemu činu nakoniec dôjde skôr, ako si mnohí chcú veriť.

Překlad: Boris Mesár, cz24.news

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d