Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Ruská federácia vydala naliehavé varovanie – “ AMERIKA SA PRIPRAVUJE NA TERORISTICKÉ ÚTOKY!“ Píše srbský web informer.sr

Spojené štáty americké s pomocou militantov pripravujú v Sýrii teroristické útoky na miesta zhromažďovania ľudí a na štátne inštitúcie, oznámila tlačová služba Zahraničnej spravodajskej služby (SVR) Ruska s odvolaním sa na riaditeľa Sergeja Naryškina.

Pre nich je to bežný „demokratický nástroj“

„Americké spravodajské služby majú v úmysle ako bežný nástroj pri realizácii svojich podvratných plánov opäť použiť islamských extrémistov, ktorí sa teraz nazývajú „umiernená opozícia“,“ uvádza sa vo vyhlásení .

Terorizmus ako cez kuriéra

Podľa informácií SVR sú tieto „trestné akcie riadené z americkej vojenskej základne El Tanf“ nachádzajúcej sa neďaleko sýrskych hraníc s Jordánskom a Irakom. Cvičia sa tam desiatky militantov z Daeš *, ktorých rady Američania pravidelne dopĺňajú prepúšťaním teroristov z väzníc v okupovanej severovýchodnej časti Sýrie.

Surovosť a cynizmus

„Cynizmus úloh, ktoré vodcom gangov dávajú americkí mecenáši, je ohromujúci. Medzi prioritné ciele patria miesta hromadného zhromažďovania ľudí, obchody a štátne inštitúcie ,“ upozorňuje ruská zahraničná spravodajská služba.

Podľa jej zdrojov skupina amerických spravodajských dôstojníkov umiestnených v konfliktnej zóne v reálnom čase koordinuje útoky militantov kontrolovaných Washingtonom, predovšetkým v problematických južných provinciách Suwayda a Dera.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: