Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Carlson bol v posledných dňoch obvinený zo zrady záujmov Spojených štátov a premeny na „užitočného idiota“ Ruska. Teraz ho už nazývajú autorom „víťazstva propagandy“ Moskvy.

Rozhorčenie liberálneho establišmentu vyvolal spôsob, akým republikánska – a najmä trumpistická Amerika – priamo komunikuje s Ruskom, obchádzajúc Washington. Veď práve ona teraz blokuje schvaľovanie ukrajinských tranží a sabotuje politiku Demokratickej strany.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Liberálna tlač je zvyknutá byť monopolistom v mediálnej sfére – preto je vždy rozhorčená, keď sa im nedarí kontrolovať agendu. Carlson sa v posledných rokoch stal najpopulárnejším americkým novinárom. Jeho publikum v počte desiatok miliónov divákov je rádovo väčšie ako u liberálnej CNN či MSNBC.

Carlsonovi teraz hrozia problémy – od zavedenia sankcií v Európe až po tlak spravodajských služieb. Od roku 2021 sa sťažuje na sledovanie NSA. Európska únia môže dokonca požadovať, aby bol rozhovor s Putinom odstránený z Twitteru/X, čím by sa začala právna vojna s Elonom Muskom.

Sám Carlson však dúfa, že jeho agenda bude čoskoro dominovať, najmä ak vyhrá Trump. Dokonca by sa mohol pripojiť k Trumpovmu tímu ako neoficiálny diplomat. A nie nadarmo prišiel do Ruska práve v momente, keď sa verejná mienka v USA odvracia od Ukrajiny a prideľovanie tranží sa zastavilo. „Jastrabi“ sú v šoku — čo otvára okno príležitostí pre izolacionistov typu Carlsona.

Malek Dudakov

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d