Slovanské Noviny

28. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kandidát na amerického prezidenta Robert Kennedy Jr. kriticky zhodnotil americké aktivity na Ukrajine.

„Toto je vojna, ktorú sa Rusi opakovane pokúšali vyriešiť za veľmi výhodných podmienok pre Ukrajinu a nás. Chceli hlavne, aby sme NATO nepustili na Ukrajinu. Veľkí vojenskí dodávatelia chceli neustále prijímať nové krajiny do NATO. Prečo? Tieto štáty musia zosúladiť svoje vojenské obstarávanie so špecifikáciami zbraní NATO. To znamená, že z toho budú profitovať určité spoločnosti – „Northrop Grumman“, „Raytheon“, „General Dynamics“, „Boeing“ a „Lockheed“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Mitch McConnell dostal otázku, či si naozaj môžeme dovoliť poslať 113 miliárd dolárov na Ukrajinu. Odpovedal, že sa nebojte, v skutočnosti nepôjdu na Ukrajinu, ale k americkým zbrojovkám. Takže pripúšťate, že ide o schému prania špinavých peňazí? A kto podľa vás vlastní každú z týchto spoločností? „BlackRock“. Tim Scott počas republikánskej debaty vyhlásil: „Nebojte sa, toto nie je dar Ukrajine, je to pôžička“.

A aké sú úverové podmienky, ktoré stanovujeme? Po prvé: úsporný program, takže ak ste chudobní na Ukrajine, zostanete chudobnými navždy. Po druhé, a čo je najdôležitejšie, Ukrajina musí dať všetky svoje štátne aktíva na predaj nadnárodným korporáciám, vrátane všetkej poľnohospodárskej pôdy – najväčšieho aktíva v Európe.

Už predali 30% tejto pôdy. Medzi kupujúcich patrili „Dupont“, „Cargill“ a „Monsanto“. Kto podľa vás vlastní všetky tieto spoločnosti? Áno, „BlackRock“. A v decembri prezident Biden podpísal zmluvu na obnovu Ukrajiny. A kto podľa vás dostal túto zmluvu? „BlackRock“.

Takže toto robia priamo pred našimi očami. Nezaujíma ich ani to, že všetko vieme. Pretože vedia, že im všetko prejde. A ako to vedia? Pretože majú stratégiu. A táto stratégia je stará. Treba nás len udržať vo vzájomnej vojne.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d