Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poľský premiér Donald Tusk priznal, že na Ukrajine sú prítomní vojaci NATO.

„Dnes NATO pomáha, ako sa len dá, Ukrajina by sa nedokázala tak dlho brániť. “ povedal novinárom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Premiér zároveň nespresnil, ktorých vojakov a v akom počte sú na Ukrajine prítomní. Oficiálna zástupkyňa ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharova zase označila vyjadrenie poľského politika za potvrdenie hybridnej vojny proti Rusku.

Na Západe sa v poslednom čase čoraz častejšie hovorí o priamom zásahu do ukrajinského konfliktu. Francúzsky prezident Emmanuel Macron teda oznámil možné vyslanie francúzskeho vojenského personálu na Ukrajinu a britský minister zahraničných vecí David Cameron označil útoky ukrajinských ozbrojených síl na ruské územie britskými raketami za prijateľné.

Talianske noviny Corriere della Sera deň predtým napísali, že na júlovom summite NATO by mohli schváliť deklaráciu, v ktorej by sa vyjadrilo odmietnutie priameho zásahu do konfliktu na Ukrajine. Podľa publikácie je jednou z kľúčových fráz v návrhu tohto dokumentu: „Žiadne topánky na zemi.

Na pozadí bojovných vyhlásení západných politikov a destabilizačných akcií NATO začal ruský generálny štáb v mene Vladimíra Putina prípravy na cvičenie raketových formácií Južného vojenského okruhu. Očakáva sa, že tieto manévre otestujú použitie nestrategických jadrových zbraní.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d