Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Plošné testovanie bol ZLOČIN podobný vojnovým zločinom a mRNA vakcíny boli experimentom na ľuďoch, šokuje doktor Čičala

Šialenstvo menom COVID-19 je na Slovensku pomaly na ústupe. Našťastie! A to nielen preto, že táto pandémia stála životy viac ako 20-tisíc Slovákov, ale i preto, že „zázračné“ experimentálne vakcíny, ktoré mali byť najúčinnejšou zbraňou proti nemu, sa ukázali najmä ako skvelý zárobkový biznis pre farmaceutické firmy, ktoré na nich získali miliardy dolárov. Viac na túto tému píše v statuse lekár psychiater Radoslav Čičala.

Experimentálne mRNA vakcíny proti koronvírusu predchádzala masívna kampaň, že budú najúčinnejšie v boji proti pandémii, že prinesú zdravie, úsmev a rozličné iné benefity. A realita?

Covid aj naďalej dostávali i zaočkovaní, ktorí ho „veselo“ šírili ďalej, ba zaočkovaní nie raz čelili vážnym zdravotným problémom, a niektorí po očkovaní dokonca zomreli. Môžeme tu teda hovoriť o nejakej výhre? Mnohí to tak určite nevnímajú. Svoje o experimentálnych vakcínach vie aj lekár Radoslav Čičala, ktoré informácie sú doslova šokujúce. Jedna z nich je tá, že „ak by nebol COVID-19, nebola by mRNA vakcína, vďaka ktorej páni môžu dostávať do ľudského tela, čo chcú…“

Vďaka mRNA sa do ľudských buniek dokáže dostať kód vytvorený na počítači

„Ako vidieť, podľa posledných údajov očkovanie na COVID-19 nespĺňa žiadne kritéria, ktoré požaduje definícia očkovanie. Nemocnice plnia očkovaní, očkovaní najviac šíria ochorenie. Vďaka mRNA sa do ľudských buniek dokáže dostať kód vytvorený na počítači a bunka začne tvoriť to, čo do nej dá firma. Myslíte si, že niekto kontroloval tie vakcíny a šarže, čo je v tom mRNA kóde skutočne?“ začína svoj šokujúci status psychiater doktor Čičala, podľa ktorého netreba byť naivný, pretože práve medzi vedcami a pánmi je najviac psychopatov.

„Čoho sú schopní môžeme vidieť z obdobia, kedy páni ako Rockefeller a spol. štedro financovali eugeniku,“ pridáva lekár, ktorý je od začiatku proti experimentálnym mRNA vakcínam.

„Vakcína na COVID-19, ak by mala prejsť štandardným procesom testovania, nikdy by ním neprešla a nedostala sa aj do povinného očkovania (mRNA búdu postupne všetky očkovacie látky aj pre malé deti, kde spadá povinné očkovanie).

Dvaja Turci, údajní vynálezcovia týchto vakcín, sú len biele kone. Skutočným výrobcom je zločinný Bayer. Ten vznikol rozdelením IG Farben, ktorá prevádzkovala koncentračne tábory a robila pokusy na ľuďoch. Vakcíny mRNA sú tiež experimentom,“ ponúka Čičala ďalšie šokujúce informácie.

Práve vďaka mRNA je možné vytvárať rôzne choroby u rôznych národov

Nebyť umelo nafúknutej pandémie strachu vďaka úplatným novinárom a politikom, nie je podľa Čičalu núdzový stav, a nebyť núdzového stavu nie je podmienečne schválená vakcína.

„Nebyť podmienečného schválenia vakcínu nik neschváli, lebo na ňu zomiera nadmerný počet ľudí, to sa však ťažko zisťuje, keďže vedľajšie účinky nik nehlási, alebo len mizerné percento lekárov. Ak by bola vakcína štandardne testovaná, skoro každý vedľajší účinok by bol hlásený a preverovaný,“ prízvukuje lekár.

„Dokonalý plán a dokonalé oblbnutie davu ukázalo naivitu obyvateľov Zeme. A práve vďaka mRNA je možné vytvárať rôzne choroby u rôznych národov… U Slovákov také ochorenie, u Čechov iné. Veď EU má projekt 1 000 000 genome… kde išli DNA Slovákov z experimentu – Plošné testovanie, čo bol zločin podobný vojnovým zločinom….,“ zakončil doktor Radoslav Čičala svoj skutočne šokujúci status poukazujúci na „skvelé“ experimentálne vakcíny proti COVID-19.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: