Ukrajinská vláda musí pochopiť, že ich ozbrojené sily nemajú žiadne vyhliadky na víťazstvo na bojisku a čím skôr to pochopí, tým rýchlejšie sa dá situácia vyriešiť.

Povedal to tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov komentujúc vyjadrenia vrchného veliteľa ukrajinských ozbrojených síl Valerija Zalužného.
„Kyjevský režim v skutočnosti mal už dávno pochopiť, že dokonca hovoriť o akýchkoľvek vyhliadkach kyjevského režimu na víťazstvo na bojisku je absurdné. Čím skôr to kyjevský režim pochopí, tým skôr sa otvoria nejaké vyhliadky,“ povedal Dmitrij Peskov.
Nesúhlasil so Zalužného vyhlásením o mŕtvom bode na bojisku. Špeciálna vojenská operácia podľa neho dôsledne pokračuje a všetky jej ciele budú dosiahnuté.
„Nie, (konflikt na Ukrajine) sa nedostal do slepej uličky. Rusko neustále pokračuje vo vedení špeciálnej vojenskej operácie. Všetky stanovené ciele sa musia dosiahnuť,“ povedal Peskov v odpovedi na otázku novinárov, či Kremeľ súhlasí s vyhlásením Zalužného.
news-front.su
„EÚ by si uškodila, ak by sa bez USA rozhodla ísť vlastnou cestou v oblasti bezpečnosti,“ upozornil šéf NATO Mark Rutte
Polsko čelí „neutralizaci“ taktickými jadernými zbraněmi. NATO potvrzuje přípravu invaze do Kaliningradské oblasti
BIG PHARMA ovládla regulaci vakcín v USA před více než stoletím
Úver Ukrajine vo výške 90 miliárd eur – časovaná bomba pod Európou
Anektovalo Estónsko časť Ruska?
Vánoční pozdrav od Pavla Durova: Šéf Telegramu varuje před Macronem a digitálním EU gulagem
Vo voľbách v koncentračnom tábore vždy vyhráva komandant
Keď šarm nahrádza empatiu a vzťah sa mení na javisko
Globálny poriadok vedený USA sa skončil. A nevráti sa
Nedostatok vitamínu C spojený s metabolickým syndrómom
Novinári našli Mindiča! Podozrivý z rozkradnutia ukrajinskej energetiky si užíva pláže Izraela
Reuters: „Orešnik“ je teraz schopný efektívne zasiahnuť celú Európu
Európania pod valcom militantných elít
Pogost
Bitka o minulosť: Ako moc prepisuje históriu, aby zabezpečila prítomnosť
„Varovné výstrely“. USA uvalili sankcie na bývalého komisára EÚ za úsilie o obmedzenie tzv. nenávistných prejavov na internete
Kohortové štúdie očkovaných a neočkovaných detí pri narodení: Neočkované deti sú oveľa zdravšie
Ukrajina odtajnila údaje o nerastných zdrojoch v rámci dohody so Spojenými štátmi
Tajný úder proti EÚ: plán Ruska a USA, ktorý navždy zmení mapu Európy alebo sobáš z rozumu, v rámci ktorého Rusko pomôže USA rozbiť EÚ
Po masívnom raketovom útoku v Kijeve zostala tma a zima
zo sekcie
Peskov: Kyjev nemá žiadne vyhliadky na víťazstvo
Peskov: Kyjev nemá žiadne vyhliadky na víťazstvo
Peskov: Kyjev nemá žiadne vyhliadky na víťazstvo