Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

„Nie je atentát ako atentát. Aj tento na Slovensku začína ukazovať, že ide o veľkú geopolitickú hru. Hru, kde Slovensko, vláda a hlavne premiér Fico boli úplne na inej strane barikády.“ Píše na sociálnej sieti generál Jozef Viktorín.

„Áno my Slováci chceme mier, nie vojnu a ani ju podporovať z nášho územia, ako to navrhuje nemecký poslanec. Takýto atentát sa totiž nedá pripísať nejakému zblúdenému strelcovi poznačenému psychickou poruchou. Podľa mediálnych informácii sa dotyčný zúčastňoval protestov a navštevoval NR SR (koho asi?).“ Naznačuje isté súvislosti generál.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Aj, to je „zásek“ do živého!

V tomto odstavci textu Jozefa Viktorína už ide informačne o „veľa“: „Áno, Slovensko je v strede Európy a má obrovský strategický význam pre realizáciu plánov veľkých štátov. Áno letiskami, vojenskými skladmi atď. Na druhej strane, prípadný pád vlády, by vyriešil mnohé vnútropolitické otázky a to pod vedením ešte stále prezidentky Čaputovej.

„Chvalabohu to nevyšlo. Teraz sa musia výrazne zmeniť podmienky aj v politickom tábore. Zmierenie áno, ale nie preto, aby sa prekrývali skutočnosti o strelcovi. Zmierenie nie s tými, ktorí sú proti Slovensku, proti občanom a hlavne proti mieru. Falošných mierotvorcov je tu veľa. Jednota národa je teraz extra dôležitá.“

To, čo má v rukách koalícia, to musí aj napraviť vlasdtnými rukami

„Avšak s plnou vážnosťou musíme oddeliť zrno od pliev. Lebo svoju mieru viny majú na rukách aj politici, hlavne tí, pre ktorých výsledky volieb a demokracia sú iba epizódou, ktorú si vysvetľujú tak ako im to vyhovuje. A nie len teraz. Treba jasne pomenovať, kto je nositeľom nevraživosti a šírenia manipulativnych informácii vo verejnom priestore a kto hovorí fakty. Len takto sa totiž môže začať očista spoločnosti a verejného života, ktorú potrebujeme ako soľ. A toto má v rukách súčasná koalícia, ktorá bude určovať tempo zmien, ktoré musia prísť, ak chceme zmierenie.“ Zdôrazňuje Jozef Viktorín a dodáva, že „opozícia má historickú možnosť sa pridať. Alebo sa rozhodne pokračovať v podnecovaní vášní. Skrátka neukáže, že chápe, že vie robiť politiku. Tu neplatí už žiadny manuál, len skutočný záujem, úprimnosť a solídnosť, aj keď u vás jej veľa nie je.“

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.