Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Nedávno měl miliardář Bill Gates rozhovor pro Bild, který prošel téměř bez povšimnutí. Gatesovi se v redakci německých novin dostalo nadšeného přivítání.

V rozhovoru z ničeho nic začal Gates používat termín „mikrobiom.“ To spustilo všechny poplašné zvony pro německého lékaře Heiko Schöninga, který v září 2019 předpověděl pandemii koronaviru.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Na konci loňského roku vydal knihu „Angriff aufs Mikrobiom“ neboli „Útok na mikrobiom.“

V našem těle a na našem těle je mnoho mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a kvasinky. Společně se nazývají mikrobiom. Důležitou funkcí mikrobiomu je ochrana před patogeny.

Podle Schöninga se připravuje mezinárodně koordinovaný útok na náš mikrobiom a tento rozhovor byl oznámením. „To není vtip,“ prohlásil zkušený odborník, který rok předem předpověděl koronavirovou pandemii.

Gates během rozhovoru uvedl, že narušený vaginální mikrobiom vede k mnoha mrtvě narozeným dětem a předčasným porodům.

Schöning poukázal na to, že celosvětově jsme od zavedení očkování proti COVID-19 zaznamenali ve statistikách mnoho mrtvě narozených dětí a předčasných porodů. Kromě toho jsme v mnoha evropských zemích svědky prudkého poklesu porodnosti.

Již dříve gastroenteroložka Sabine Hazan, odbornice v oblasti střevních bakterií, zjistila, že mikrobiom byl vážně ovlivněn u lidí, kteří byli očkováni. Rozhodla se, že svá zjištění nezveřejní, protože žádný časopis by si na to netroufl.

Lékařka sledovala čtyři pacienty, kteří byli zdraví, po dobu 90 dnů. Po očkování se počet bifidobakterií v jejich střevech propadl z jednoho milionu na nulu. Poškození bylo dlouhodobé.

Hazanová se také podívala na mikrobiom dětí narozených očkovaným matkám a ukázalo se, že nemají bifidobakterie. Jenže za normálních okolností je 90 procent jejich mikrobiomu tvořeno těmito bakteriemi.

Gates svaluje vinu na mikrobiom matek. Řekl, že vaginální mikrobiom, který je v nerovnováze, může mít velmi negativní důsledky.

Schöning poté, co úspěšně předpověděl Covid, pokračoval ve stopách zločinců, kteří vše zorganizovali. Díky tomu nyní může učinit další předpověď o jejich dalším projektu.

„Tentokrát to není o virech, ale o bakteriích, konkrétněji o bakteriích, které máme ve střevech, ale také ve vagíně, tedy vaginálním mikrobiomu.“

Lékař dodal, že mikrobiom ve střevě má přímé spojení s mozkem. „V podstatě je to útok, který se zaměřuje na mozek přes střevní mikrobiom.“

„Farmaceutické společnosti a zpravodajské služby v zákulisí investují miliardy do vývoje geneticky modifikovaných antibiotik,“ řekl Schöning. Často se jedná o stejné lidi, kteří se podíleli na podvodu s Covidem.

Zmínil Chrise Darbyho, člena správní rady National Resilience, který je úzce zapojen do všech druhů projektů CIA.

Slovanka

/ necenzurovanapravda.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.