Slovanské Noviny

5. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Je naozaj dobré, že žiadni blízki príbuzní Ivana Iljina neprežili, inak by aj oni boli dnes nepochybne cieľom systematickej likvidácie, jedného po druhom, pri „nehodách“ s bombami v autách a iných podobných teroristických činoch.

Zdá sa, že taký je údel intelektuálov (a dokonca aj členov ich rodín), o ktorých sa hovorí, že ruskí lídri čerpajú inšpiráciu. Atentát na Stolypina v Kyjeve pred vyše storočím bol prvým príkladom toho, ako to funguje.

Otrasná vražda Darie Duginovej , dcéry slávneho ruského filozofa a geostrategického mysliteľa Alexandra Dugina, pred niekoľkými dňami neďaleko Moskvy , sa stala ironicky práve vtedy, keď imbecilní solonovia hlavného geopolitického rivala jej krajiny uvažovali o zákone, ktorý by označil Rusko za štátneho „sponzora terorizmus .” Je, samozrejme, na vyšetrovateľoch, aby s istotou stanovili totožnosť páchateľov zločinu, ako aj ich konečné ciele, ale či už sa zločinci nachádzajú v Kyjeve alebo inde, predbežne aspoň poburujúca iniciatíva hlúpych superveľmocných zákonodarcov zostáva klasickou príklad Freudovej projekcie , mentálneho procesu, ktorým ľudiapripisovať druhým to, čo je v skutočnosti v ich vlastných mysliach .

Barbarstvo teroristického činu, ktorý vyhasol život a spálil telo nevinnej a talentovanej mladej ženy a osobnosti verejného života, ktorá sa nikdy nespájala s obhajovaním násilia voči nikomu, je otrasné, čo sa nedá opísať. Jej „vina“, ak vôbec nejaká bola, musela existovať výlučne v mysliach jej psychopatických vrahov a mohlo to byť len v spojení s jej otcom Alexandrom Duginom, ktorého všeobecné názory otvorene zastávala .

Keďže je však Dugin iba filozofom a zjavne ani politikom, ani vojakom, hoci zásah mohol byť v skutočnosti namierený proti nemu, v trestnom a morálnom zmysle je rovnako bezúhonný ako jeho nešťastná dcéra.

Ale zapájať sa do takých starostlivých racionalistických analýz je v tomto konkrétnom prípade celkom zbytočné kvôli zvláštnym okolnostiam, za ktorých bolo toto pobúrenie vymyslené a spáchané.

Dobre sa hovorí, že „peklo nemá zúrivosť“ ako (mierne parafrázovaný) opovrhovaný hegemónom. Alexander Dugin (vpravo) aj jeho potomstvo, zosobnené dcérou Dariou, boli v tomto zmysle notoricky známymi posmievačmi a za drzosť a intelektuálny vzdor, ktorý sústavne prejavovali, boli teraz nútení zaplatiť strašnú cenu zaslúžene opovrhovaným.

Nezáleží na tom, či boli vrahmi priamymi agentmi žalostného bábkového režimu v Kyjeve, alebo vyškolenými agentmi vyslanými jeho zahraničnými sponzormi, ktorí vydávali pokyny spoza zmenšujúcich sa hraníc režimu.

Nezáleží ani na tom, kto bol zamýšľanou obeťou, otec alebo dcéra, pretože symbolicky by ktokoľvek z nich poslúžil zlomyseľným účelom organizátorov, hoci pre väčší dozvuk by bol pravdepodobne uprednostnený úspešný zásah na A. Dugina.

Hlavným bodom, ktorý si treba zapamätať, je však to, že presun bojového poľa od súperiacich armád k cieleným nevojenským jednotlivcom, ako sa teraz zjavne stalo, viditeľne dodáva tomuto konfliktu nový a komplexný rozmer.

Predznamenáva, že zúriví barbari zaútočili nielen na ruských intelektuálov, ale v širšom zmysle aj na nevinných civilistov.

Bez ohľadu na to, ako sa veci momentálne majú, táto skazená vražda pravdepodobne extrémne rozpáli ruskú verejnosť a vyvolá požiadavky na ráznu odvetnú reakciu .

Unáhlená a najmä nerozvážna reakcia tohto druhu by však bola vážnym prepočtom.

Ruský a ukrajinský ľud sa opäť zblížia a z vyostrenia umelo vykonštruovaného konfliktu nemajú čo získať a veľa stratiť. Je preto nevyhnutné, aby boli jeho výsledky v prvom rade zverejnené a uvedení vinníci.

Po druhé, základné dokumenty nadchádzajúceho medzinárodného tribunálu pre vojnové zločiny musia byť formované múdro a flexibilne, aby tam, kde je to možné, odzrkadľovali mechanizmy, ktoré už boli pohodlne zavedené, ale hanebne zneužívané Západom podporovanými organizáciami, ako sú Haagsky tribunál a ICC.

Cieľom by malo byť uľahčenie vytvorenia legálnej vlečnej siete, ktorá by bola čo najširšia, aby zadržala nielen pešiakov a priamych nájomných vrahov, ale aj autorov a ideológov trestných rozkazov, bez ohľadu na to, aké sú vzdialené,

Len tak bolo možné skromne dosiahnuť spravodlivosť v dôsledku tohto ohavného atentátu, ktorý bol jasne navrhnutý tak, aby posilnil konflikt, ktorý by sa mal obmedziť na ozbrojené sily, tým, že ho povýšil na vyššiu úroveň neľudskosti, čím sa stal len teroristickou rekonfiguráciou Goebbelsa.“

Zúfalý koncept „totálnej vojny“ vyhlásený, keď sa porážka nacistického Nemecka stala istotou. Dobrí chlapci musia upozorniť tých zlých v Kyjeve aj mimo neho, že šerif ich metodicky identifikuje a pochytí pomocou účinných právnych nástrojov, nech už sú ktokoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na vysoký úrad alebo geografickú vzdialenosť, o ktorej dúfajú, že ich ochráni. z trestnej zodpovednosti.

Stephen Karganovic

O autorovi: Stephen Karganovic je prezidentom „ Srebrenica Historical Project “, mimovládnej organizácie registrovanej v Holandsku, ktorá skúma faktickú maticu a pozadie udalostí, ktoré sa odohrali v Srebrenici v júli 1995.  Je pravidelným prispievateľom do Global Research. 

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: