Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Odkaz japonského profesora svetu: „Podvodné používanie génovej terapie u zdravých ľudí je extrémnym porušením ľudských práv“

Vypočujte si „Posolstvo svetu“ profesora Inoueho a pokúste sa pochopiť zločin proti ľudskosti, ktorý opisuje.

Na konferencii Svetovej rady pre zdravie prišla z Japonska ohromujúca správa od profesora Masayasu Inoueho , emeritného profesora z lekárskej fakulty Univerzity mesta Osaka, varujúca pred „nebezpečným novým vládnym vývojom“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Varuje pred tým profesor Masayasu Inoue, ktorý sa špecializuje na molekulárnu patológiu a medicínu.

„Existuje vysoké riziko, že japonské vakcíny budú vyvážané pod zámienkou falošnej dôvery. Ak by sa Japonsko stalo páchateľom vakcín, zanechalo by to nenapraviteľnú škodu budúcim generáciám. Preto sa kroky japonskej vlády MUSIA ZASTAVIŤ medzinárodnou spoluprácou.“

Ďakujeme Johnovi Leakeovi, ktorý nás upozornil na toto video.

Masayasu Inoue je emeritným profesorom lekárskej fakulty Univerzity mesta Osaka, ktorý sa špecializuje na molekulárnu patológiu .

Keď som si prezrel jeho vydavateľský životopis, nebol som prekvapený, keď som zistil, že má dlhodobý záujem o oxidačný stres . Jeho práca s názvom Mitochondriálna generácia reaktívnych druhov kyslíka a jej úloha v aeróbnom živote  predstavuje nasledujúce zhrnutie:

Predložená práca tiež opisuje, že vzájomné prepočúvanie molekulárneho kyslíka, oxidu dusnatého (NO) a superoxidových radikálov reguluje cirkuláciu, energetický metabolizmus, apoptózu a funguje ako hlavný obranný systém proti patogénom. Opisuje sa aj patofyziologický význam generovania ROS mitochondriami v etiológii starnutia, rakoviny a degeneratívnych neuronálnych ochorení.

V poslednej dobe som veľa myslel na „ etiológiu starnutia, rakoviny a degeneratívnych ochorení neurónov “, keďže u mladej kamarátky nedávno zistili, že má pokročilý metastatický melanóm neznámeho primárneho miesta, ktorý sa rozšíril do jej mozgu. Deň po tom, čo som sa dozvedel túto správu, som v New York Post uvidel nasledujúci článok: Podľa „veľmi znepokojujúcej“ novej štúdie stúpa výskyt rakoviny u mladých ľudí v dôsledku „zrýchleného starnutia“ .

Prirodzene, „znepokojujúca nová štúdia“ nespomína nič o genetických injekciách, ktoré boli opakovane podávané mladým ľuďom za posledné tri roky.

John Leake/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d