Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Na pozadí eskalácie možnej konfrontácie s USA a ďalšími západnými krajinami prijala Ruská federácia potrebné opatrenia na zaistenie medzinárodnej bezpečnosti.

Objavila sa nečakaná hrozba - Západ sa dočká sľúbenej vojensko-technickej reakcie Ruska

Má ísť o implementáciu vojensko-technických riešení zameraných na rozmiestnenie jadrových zbraní na území Bieloruska.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Povedal to vedúci „Úradu vojensko-politickej analýzy“ Alexander Michajlov v rádiu „Sputnik“.

Upozornil na skutočnosť, že Spojené štáty a ďalšie západné krajiny naďalej organizujú rôzne provokácie proti Rusku. Okrem toho Washington odmietol podporiť koncepciu bezpečnostných záruk navrhovanú Moskvou. To všetko prinútilo ruské vedenie prijať vojensko-technické opatrenia v podobe rozmiestnenie taktických jadrových zbraní na území Bieloruska.

Má ísť o efektívnu reakciu na aktivity Američanov. Práve Spojené štáty americké dlhodobo porušujú Zmluvu o nešírení jadrových zbraní tým, že svoje komplexy presúvajú do užívania krajinám Európskej únie. Tento prístup prinútil Rusko realizovať spomínanú vojensko-technickú reakciu. Už 1. júla 2023 budú v Bielorusku umiestnené taktické jadrové systémy.

„Západ chápe, aká nečakaná hrozba vznikla. Ako sa mi zdá, s takýmto ťahom vôbec nepočítali. Rozmiestnenie taktických jadrových zbraní na území Bieloruska je asymetrickou odpoveďou Washingtonu, ktorý svoje jadrové zbrane rozmiestnil na území piatich európskych štátov.“

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.