Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

O týždeň si svoj gruppentest ide Matovič odskúšať na celej populácii. Lebo náš národ je laboratórium a my sme pokusní králici

Ešte nikdy som nevidel Matoviča zdrhnúť z tlačovky takto rýchlo ako dnes, komentoval správanie premiéra na tlačovke podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Ešte nikdy som nevidel predsedu vlády Igora Matoviča zdrhnúť z tlačovky takto rýchlo ako dnes. On vie, že zlyhal. Vie, že sa chváli úplnými hovadinami. Vie, že len zakrýva biznis za 50 miliónov.

1. Pateticky poďakoval všetkým priľahlým galaxiám a zutekal pred otázkami novinárov – niežeby niekedy nejaké otázky na telo dostal, ale zjavne sa bojí už aj tohto slabučkého hryzkania korporátnych médií.

2. Zopakujme si, čo nám premiér stihol povedať. Najskôr potľapkal sám seba po pleci za to, že na testovanie v 4 okresoch došlo 91% toho, čo očakávali.

3. Vraj tým ľudia vyjadrili dôveru v jeho úžasný nápad. V skutočnosti sa im predtým povyhrážal, že ak neprídu, prídu o robotu a živobytie. Ja len, že mi to pripadá, ako keby sa nejaký násilník chvastal, ako si to užila jeho obeť znásilnenia. Hrozný cynizmus.

4. Ale neberme pánovi premiérovi jeho sny, ešte sa rozplače. Jasné, je to pašák! Ľudia ho milujú asi ako severokórejský ľud miluje Kim Čong-una – veď aj tam ľudia dobrovoľne chodia na voľby a dobrovoľne volia jedinú správnu možnosť. Asi ako Oravčania.

5. Gratulujem, pán Matovič, proste ste si svojou charizmou získali dôveru ľudí – iné vysvetlenie neexistuje.

6. Percento infekčných nie je ani 4%. Celá táto maškaráda bola kvôli necelým 6 tisícom ľuďom. Matovič tu vytváral dojem, že rýchlotesty odhalia 90% populácie. A tu je výsledok. Zahučala hora a porodila myš. Ale zmysel bol aj tak iný – najskôr vystrašiť a potom sa hrať na diktátora, aké jednoduché.

7. Otázka je, čo to vlastne vyriešilo. Tí, ktorých odchytili, by aj tak boli doma, lebo je lockdown. Tí, ktorých neodchytili, aj tak môžu byť nakazení, len to test neodhalil. A aj tí budú doma. Lebo je lockdown. O čo vlastne išlo?

8. Divadlo za niekoľko miliónov a výsledok žiaden. Ak nerátame to, že sa možno na mieste nakazili ďalšie tisícky ľudí, lebo ich tam Matovič nasilu nahnal.

9. O týždeň si svoj gruppentest ide Matovič odskúšať na celej populácii. Lebo náš národ je laboratórium a my sme pokusní králici.

10. V západnej tlači nás berú ako naivnú kuriozitu a Matovič sa z toho vytešuje, ako malý chlapec, že sa mu aspoň nesmejú za jeho “van tajm neks tajm”.

11. O týždeň hrozia ďaleko väčšie lapsusy. Namiesto toho, aby boli zdravotníci v nemocniciach, budú musieť asistovať na Matovičovej maškaráde. A budú chýbať tam, kde ich treba.

12. Ak sa nezvládnu bezpečnostné opatrenia, ľudia tam na seba môžu kašľať a kýchať a hrozí zamorenie populácie. Len aby mal Matovič svoju šou.

13. Tí, ktorí sa odmietnu zúčastniť týchto vojenských manévrov, budú vytrestaní 10-dňovým domácim väzením bez akejkoľvek náhrady. Prídu o prácu, lebo Matovič už ani nepredstiera, že nie je fašista.

14. Praktický zmysel nebude žiaden, lebo jeho rýchlotestíky nezistia, kto je nakazený a ľudia aj tak budú musieť byť doma. A Matovič medzitým aj tak vyhlási tvrdý lockdown, ako žiadali odborníci už dávno.

15. Jediný výsledok toho celého je, že sa nikto nezaoberá tým, ako porušil zákon a prihral kšeft za 50 miliónov spriaznenej firme – všetci riešia jeho divadielko na Orave. Dosiahol, čo chcel. Ale nepokúša, a tak sa radšej spakoval z tlačovky čím skôr.

16. Pýtate sa ma, priatelia, čo s tým. Môžeme na to upozorňovať prostredníctvom sociálnych sietí, môžeme hľadať právne argumenty, môžeme do toho zapojiť ústavný súd – to všetko je v hre.

17. Ale obávam sa, že keď sa už totalitná špirála roztočila, nebude ľahká cesta späť. Opozícia nemá v ruke zázračnú paličku – sme v menšine a Matovič na parlament zvysoka kašle.

18. Skúšame to právnou cestou, ale budem úprimný. Toto je odpoveď jedného renomovaného právnika, ktorého som sa pýtal, ako to zastaviť: “Právo už neplatí. Nič, čo sme sa za 30 rokov naučili. Je vojna, len sa ešte nezomiera.”

19. Keď sa tak pozerám, kam sa rúti slovenská spoločnosť, začínam mať pocit, že covid zďaleka nie je náš najväčší problém. A po každej tlačovke Igora Matoviča sa v tomto pocite utvrdzujem.

20. Nevzdávame to. Len aby ste vedeli, čomu čelíme. Toto už dávno nie je ani právny štát ani demokracia. Hľadáme cesty, ako z toho von. Nie je všetkým dňom koniec. Musíme byť pripravení na všetko.

Zdroj: Facebook Lubos Blaha

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: