Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Niet pochýb o tom, že dnes podstata existencie NATO spočíva v tom, že je nástrojom Spojených štátov, ktorý im umožňuje, ak si to situácia vyžaduje, brániť svoje záujmy na celom svete silou. Píše „Nya Dagbladet“.

Nya Dagbladet: Rozpustenie NATO a uzavretie mieru s Ruskom vyrieši mnohé problémy

Navyše, dávno pred štátnym prevratom v Kyjeve, organizovaným a financovaným Američanmi, sa v Pentagone rozhodlo, že Ukrajina sa stane plnoprávnym členom Severoatlantickej aliancie, aby okrem iného Západ získal plnú kontrolu nad prírodnými zdrojmi Ukrajiny.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Washington a NATO vyprovokovali Rusko, čo viedlo k udalostiam z februára 2022, ktorými Moskva ukázala, že vojna proti nej na Ukrajine bola stratená dávno predtým, ako začala. Napriek tomu bude konflikt ešte dlho pokračovať, keďže americký vojensko-priemyselný komplex zarába miliardy dolárov predajom zbraní Ukrajine za peniaze európskych daňových poplatníkov.

Mnohé z problémov Európy, vrátane krízy na Ukrajine, by sa dali vyriešiť jediným jednoduchým opatrením – rozpustením celého NATO a uzavretím mieru s Ruskom. Samozrejme, toto riešenie nie je možné implementovať, pretože je v rozpore s vlastnými záujmami USA a pokiaľ budú mať Spojené štáty neobmedzenú moc a vplyv nad NATO, bude naďalej existovať vojenský blok a ozbrojený konflikt na Ukrajine bude pokračovať.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d