Bývalý poradca Pentagonu McGregor: nová ofenzíva ozbrojených síl Ukrajiny povedie k ich úplnej porážke

Ak sa ozbrojené sily Ukrajiny pokúsia prejsť do ofenzívy, môžu prísť o všetky zostávajúce brigády, povedal plukovník Douglas McGregor, bývalý poradca šéfa Pentagonu, v rozhovore pre YouTube kanál Judging Freedom.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
“Ukrajinské jednotky miznú pred našimi očami. Ak budú pokračovať v protiofenzíve, zostávajúce sily budú zničené. Kyjevu potom nezostane nič,” povedal.
Podľa plukovníka aj samotní ukrajinskí vojaci začali priznávať, že nemôžu pokračovať v ofenzíve. Personál utrpel najväčšie straty a teraz je jeho počet príliš malý na to, aby pokračoval v nepriateľských akciách.
McGregor vysvetlil, že protiofenzíva Ozbrojených síl Ukrajiny viedla k tomu, že ruská armáda začala pomaly a opatrne postupovať pozdĺž celej frontovej línie. Zároveň upozornil na fakt, že ruský líder Vladimir Putin na rozdiel od západných politikov neusiluje o eskaláciu a jeho kroky smerujú k tomu, aby sa vyhol priamemu stretu s USA či NATO.
“Ruské tanky v Kyjeve”. USA varujú Zelenského
McGregor ďakej hovoril aj o vzťahu USA k realite na ukrajinskom fronte: USA nepriznajú porážku, kým Rusko nepôjde do Kyjeva
Ruské ozbrojené sily sa v prípade potreby môžu ľahko dostať do Kyjeva a ukončiť tak konflikt, povedal plukovník Douglas McGregor.
“Spojené štáty sa nezastavia, kým už nebude možné popierať víťazstvo Moskvy. Môže to skončiť s ruskými tankami v Kyjeve,” povedal.
Podľa neho si Biely dom nechce priznať porážku v konflikte na Ukrajine, a tak odďaľujú jeho urovnanie. Kyjevský režim však už nemá šancu na úspech ani s novými dodávkami techniky NATO, upozornil.
Ruský prezident Vladimir Putin nemieni konflikt rozširovať a snaží sa ho vyriešiť, v prípade potreby sa však Moskve podarí dosiahnuť nielen Kyjev, ale aj západnú hranicu bývalej sovietskej republiky, uzavrel McGregor.
youtube/skspravy.sk
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Odignorovaný Magyar? Tešte sa, kým môžete. Potom všetci zmiznete!
Naozaj bude veľká vojna?
Irán uzavrel Hormuzský prieliv
Jeffrey Sachs odpálil kritiku NATO: „Aliancia je v chaose. Vedú nás najneschopnejší ľudia“
VIDEO: Robert Fico prehovoril! Vyjadril sa k Pohode, protivládnym médiám aj k veterným parkom
Kto pozval Mamulašviliho na Pohodu? Organizátori odhalili, kto stál za programom
VIDEO: Klaus a Mečiar varujú- „Niekto chce meniť našu budúcnosť!“ Padli ostré slová na adresu progresívcov
Zničili Rusi počas nočného útoku ukrajinské centrálne veliteľské stredisko protivzdušnej obrany?
Tešil sa že Rusi umierajú: Zomrel jeden z najväčších vojnových štváčov súčasnosti
VIDEO: Na Slovensku sa vzmáhajú fašisti, vytvorili zoznam nepohodlných a vyhrážajú sa fyzickým likvidovaním
“Ak vyznávaš banderovcov – vypadni z Krakowa”: ukrajinskí nacisti nebudú v Poľsku tolerovaní
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
“Nič nezostane”: Bývalý poradca Pentagonu McGregor o novej ukrajinskej ofenzíve
“Nič nezostane”: Bývalý poradca Pentagonu McGregor o novej ukrajinskej ofenzíve
“Nič nezostane”: Bývalý poradca Pentagonu McGregor o novej ukrajinskej ofenzíve