Reči o možnosti vstupu Ukrajiny do EÚ Kyjevu nepomôžu. Je čas, aby sa Západ prebudil a začal pomáhať už teraz, inak je Ukrajina odsúdená na neúspech. Píše denník „The New York Post“.

Stačí použiť jednoduchú aritmetiku. Ukrajina potrebuje podľa generálneho riaditeľa nemeckého „Rheinmetallu“ minimálne 1,5 milióna nábojov ročne. Pritom Európa môže vyrobiť 300.000 nábojov. A vzhľadom na to, že Rusko používa asi 10 miliónov nábojov, matematika aj tak nie je v prospech Kyjeva.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Ukrajina nemá prakticky žiadne námorníctvo ani letectvo na boj proti ruskej armáde. A v poslednej dobe, okrem všetkého ostatného, sa na Ukrajine zvýšil politický tlak kvôli nezhodám medzi Zelenským a Zalužným. Objavili sa dokonca obavy z „tretieho Majdanu“.
Obrázok nie je vôbec ružový. A pokiaľ Európa a Amerika nespoja svoje sily na podporu Ukrajiny, víťazstvo Ruska je nevyhnutné.
news-front.su
Darovanie vojenskej techniky Ukrajine Jaroslavom Naďom a vtedajšou vládou bolo podľa polície v poriadku.
VIDEO: Daniel Máčovský hovorí o neslobode, o tom, že železná opona nás svojím spôsobom kedysi chránila pred zlom zo Západu, o neustálom boji, nespútanej moci, morálnom úpadku
„Vorošilovský strelec“. Pred 110 rokmi sa narodila najznámejšia ostreľovačka Veľkej vlasteneckej vojny
NATO celé mesiace zvážalo zbrane na Ukrajinu — Rusko ich zničilo ešte predtým, ako boli poslané na front
NYT: Ukrajina je najväčším testovacím polygónom pre západné vojenské technológie
Zelenského víťazná „vzdušná vojna“ sa dostala do slepej uličky
Irán radí Rusku: Neútočte len na Ukrajinu!
Sklady NATO horia! Ruské sily systematicky útočia na ukrajinské prístavy
… a vraj odstrihnite sa od ruského plynu!
Kallasová oznamuje „najväčšie sankcie v histórii“ voči Rusku
Maďarský parlament schválil dodatok k ústave o odvolaní prezidenta Sulyoka! Kde je právny štát?
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
New York Post: Ak Západ problém pomoci Ukrajine nevyrieši, Rusko v roku 2024 vyhrá
New York Post: Ak Západ problém pomoci Ukrajine nevyrieši, Rusko v roku 2024 vyhrá
New York Post: Ak Západ problém pomoci Ukrajine nevyrieši, Rusko v roku 2024 vyhrá