Slovanské Noviny

5. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Tak toto si nemôžete nechať ujsť! Prídem so zásadnými informáciami o redaktorovi Markízy Michalovi Kovačičovi, ktoré ho diskvalifikujú z ďalšieho pôsobenia vo verejnom živote, informoval na sociálnej sieti podpredseda Smeru Ľuboš Blaha, ktorý informácie aj zverejnil. Tvrdí, že na manželov Kovačičovcov sa to sype a žiada ospravedlnenie! Prečo? Zverejnil na sociálnej sieti Telegram.

Michal Kovačič z Markízy podľa poslanca NR SR, Ľuboša Blahu (SMER – SD), nikdy nemal dostať vysokoškolský titul.

“Včera som sa dostal k jeho diplomovej práci a ešte teraz som v šoku. Normálni študenti pri písaní svojich diplomoviek študujú desiatky kníh a musia používať štandardnú vedeckú metodológiu. Kovačič použil dve brožúrky od politikov Chrena, Švejnu a Oravca z SaS a napísal neoliberálny paškvil na úrovni Kaníkovho letáku. To aj Matovič si dal na svojom plagiáte viac záležať ako Kovačič na svojej diplomovke. Sami sa presvedčte… Pán Kovačič, ospravedlňte sa a odíďte z verejného života. Nejde o nič osobné. Toto je jednoducho strašná hanba,” uviedol Blaha na sociálnej sieti Telegram.

Zuzana Kovačič Hanzelová na Instagrame informovala o prípade, ktorý sa stal, keď sa viezla so svojou kolegyňou Laurou taxíkom spoločnosti Bolt. Podľa Hanzelovej sa taxikár správal absolútne nevhodne. Bol podľa nej čudný hneď od začiatku a mal tvrdiť, že nie je triezvy, ale napokon to podľa Kovačič Hanzelovej otočil na srandu. Následne sa mal taxikár opýtať jej a jej kolegyne, či sa ho boja, ale potom ako ona vystúpila mal šofér spôsobiť jej kolegyni Laure veľmi nepríjemné situácie o ktorých ona informovala na sociálnej sieti Instagram.

Reakciu vodiča Boltu v plnom znení priniesol portál refresher. Vodič žiadal od Kovačič Hanzelovej ospravedlnenie, lebo podľa neho sa jej tvrdenie nezakladá na pravde.

Zuzana Kovačič Hanzelová sa napokon opätpvne vyjadrila s tým, že po roku mlčania oľutovala, že sa ozvala a opäť ju to prešlo.

Blaha tvrdí, že na manželov Kovačičovcov sa to sype. “OSPRAVEDLŇTE SA, MANŽELIA KOVAČIČOVCI!” doslova “kričí” Blaha na Telegrame

Vyjadrenie Ľuboša Blahu zhrnuté v niekoľkých bodoch prinášame v plnom znení:

-Hanzelová si vymyslela, že s kamarátkou išli taxíkom a tam sa vraj taxikár správal ako nejaký Jack Rozparovač. 

-Človek z Hanzelovej statusu nadobudol pocit, že číta voľné pokračovanie filmu o sériovom vrahovi Zodiacovi. Dve úbohé žienky a taxikársky zver.

-V skutočnosti do taxíku nasadli dve opité novinárky, ktoré sa správali neľudsky a hlúpo. Hanzelová taxikára ani neodzdravila a bola arogantná ako… ako bežný redaktor Sme. Liberálny nadčlovek.

-Taxikár zažartoval a Hanzelová z toho išla vytvoriť novú svetovú kampaň Me too. Ona opitá na šrot, ale opitý vraj bol taxikár.

-Taxikár potvrdil, že je abstinent a v ten večer dvakrát fúkal, čiže má dôkaz. Hanzelová klamala. A už aj zatĺka. Vraj neútočila na taxikára, ale na Bolt. Ups.

-Ešte lepšia bola tá creepy pasáž o hororovom taxikárovi, ako uniesol jej priateľku a nebral ju priamo domov. V skutočnosti išiel cestou, kde je menej semaforov. 

– Ale hlavne, že liberálne médiá už išli lynčovať. Takto to funguje. V alkoholickom ošiali si vymyslia ťažké obvinenia a potom sa nevedia ani ospravedlniť. 

-To vám je párik, vám poviem. Kovačič pri diplomovke použil len tri knihy, čiže nikdy nemal dostať titul. A jeho ženuška zo Sme, ktorá napísala asi o milimeter lepšiu bakalárku ako on, klame o násilníckych taxikároch.

-Takíto ľudia nemajú štipku cti. Nevedia sa ospravedlniť. Ničia životy iných a myslia si, že všetko sa im prepečie, pretože sú súčasťou liberálnej kaviarne.

-Vyzývam redakciu Sme, aby sa vyjadrili k morálnemu zlyhaniu a klamstvám Zuzany Kovačičovej Hanzelovej. Zamestnávajú klamárku – to im nevadí?

-A rovnakú výzvu smerujem k televízii Markíza. Nevadí im, že ich hlavnú politickú reláciu moderuje podfukár, ktorý si dal so svojou odfláknutou diplomovkou menej roboty než plagiátor Matovič?

-Hlavná vec, že sa tieto nevzdelané liberálne zjavy vyškierajú zo smrti Milana Lúčanského, ktorý zomrel kvôli ich milovanej proamerickej vláde. 

“Ospravedlňte sa, Kovačičovci. Robíte zle nevinným ľuďom, vyžívate sa v bolesti iných, šírite klamstvá a propagandu. A boli ste – odhalení,” dodáva v závere príspevku Blaha.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: