Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Washington bude mať z neúspešnej protiofenzívy ukrajinskej armády prospech, bude to vhodná výhovorka, ako sa dostať z konfliktu a presunúť všetku zodpovednosť na krajiny Európy.

Expert: Neúspech protiofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny je pre Washington výhodnejší ako úspech

Povedal kandidát politických vied Dmitrij Jevstafiev v rádiu „Sputnik“.

„Američania sú už jednou nohou v priamom konflikte s Ruskom. Dôležité je neocitnúť sa tam aj s druhou nohou, Washington si to naozaj neželá. Američania chcú presunúť zodpovednosť na Európanov. A Európania robia všetko preto, aby nezostali sami proti Rusku a Európanom mnohé začalo dochádzať… Na výsledku ofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny pre Spojené štáty, samozrejme, záleží, ale budú spokojní aj s nevydarenou protiofenzívou,“ povedal expert.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V tomto prípade, podľa Jevstafievových vyjadrení, budú môcť Američania povedať „urobili sme všetko možné, ale títo babráci…“.

Politológ predpovedá, že v prípade neúspešnej protiofenzívy dôjde ku „kolektívnemu rozhodnutiu zmeniť bábky v Kyjeve“.

„Čoho sa, mimochodom, Zelenskij bojí, preto sa v žiadnom prípade nepúšťa do tejto ofenzívy,“ povedal Jevstafiev. „Dokonca vyslovím takú kacírsku myšlienku: neúspešná protiofenzíva Ozbrojených síl Ukrajiny je pre Washington zaujímavejšia ako úspešná. Pretože potom môžu ľahko odskočiť. A ak bude úspešná, budú musieť pokračovať.“

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.