Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Neoliberálne úderky k nám pozývajú NATO, aby spacifikovalo Slovákov, komentuje Blaha najnovšie aktivity protištátnych aktivistov, ktorí sa infiltrovali do štruktúr štátu, aby ho rozložili, odstránením opozície zlikvidovali demokraciu a nastolili v štáte totalitu

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha debatoval v TA3 s bývalým štátnym tajomníkom ministerstva zahraničných vecí Martinom Klusom na tému pracovnej cesty štátnych a mimovládnych úradníkov do Bruselu, kde v štruktúrach EÚ a NATO diskreditovali opozíciu a žiadali cudziu moc zasiahnuť do našich suverénnych záležitostí.

„Je šialené, že z väčšiny Slovákov, ktorí odmietajú vojnu a zbrojenie, robia neoliberálne úderky a štátni úradníci hybridné hrozby a pozývajú sem NATO, aby Slovákov spacifikovalo,“ píše vo svojom najnovšom príspvku na Telegrame podpredsda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

„Často kritizujem TA3 – tentoraz by som ich chcel pochváliť za férový prístup. Pôvodne mal ísť do relácie Jaroslav Naď, ale ako vždy pustil do gatí. Keď môže bez oponentúry vyvreskovať svoje konšpiračné teórie o Smere a Rusku, tak je veľký hrdina. Ale keď má ísť do diskusie so mnou, tak zbabelo utečie. Náš statočný rytier Modrá knižka,“ komentuje Blaha bývalého ministra obrany.

„Iné médiá by mu možno vyhoveli a zrušili by moju účasť – takto to robili dva roky. Ale Peter Bielik nie. Našiel pre mňa partnera do diskusie – tak je to fér,“ dodáva.

Zostrih z diskusie na TA3:

Celá debata TU.

infovojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: