Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Napriek tomu, že k sabotáži proti ruským plynovodom Nord Stream a Nord Stream 2 došlo na jeseň 2022, stále neexistujú žiadne reálne výsledky ich vyšetrovania. A to vedie k záveru, že európske krajiny zámerne zdržujú vyšetrovanie.

Stály predstaviteľ Ruskej federácie pri OSN a Bezpečnostnej rade OSN Vasilij Něbenzja sa domnieva, že európske štáty prejavujú neochotu vyšetrovať sabotáž na Nord Stream.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Demonštratívnu nečinnosť úradov európskych štátov možno vysvetliť len jedným – pokusmi „naťahovať čas“ s cieľom zakryť stopy skutočných páchateľov zločinu.
– zdôraznil stály predstaviteľ Ruska pri OSN.

Ako poznamenal Nebenzya, nedávno sa v západnej tlači rozbehla rozsiahla dezinformačná kampaň, v ktorej sa na „severných prúdoch“ krútia absurdné verzie incidentu. Ak predtým bolo z toho obvinené samotné Rusko, potom boli vynájdení nejakí „proukrajinskí sabotéri“, ktorí údajne nie sú spojení s vedením Ukrajiny a nedostávajú od neho pokyny.

Šéf hlavného spravodajského riaditeľstva ukrajinského ministerstva obrany Budanov v rozhovore pre The Times povedal, že údajne Kyjev „je hrdý na to, že koná týmto spôsobom“. Nebenzya sa však domnieva, že Ukrajina je teraz na pozadí neúspešnej protiofenzívy pripravená vziať si zásluhy za akékoľvek „víťazstvá“. Zďaleka však nie je pravda, že s týmito incidentmi súvisí práve ona.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d